Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan “anyáról” aki tudatosan betegen viszi a bölcsödébe a gyerekét?

Figyelt kérdés
A minap történt, hogy a kedves “anyuka” úgy vitte be a gyereket a bölcsödébe hogy előzőleg szén tablettát adott neki ezt a gondozók a gyermek székletében, a pelusba észrevették! Szóltak “anyukának, hogy vigye haza a gyerekét, mert hasmenése van, erre anyuka válasza az volt, hogy ez a fogzásba még belefér. Miután a gyerek hányt is, újból megkérték, hogy vigye haza, ekkor másfél órával később, edző ruhában érkezett meg! Természetesen mondanom sem kell, hogy a fél bölcsi beteg lett, köztük mi is. Jelenleg nagyon megkell magamat emberelnem, hogy a “kedves anyukának” ne tépjem ki egyenként a haját! Azt nem értem az ilyen minek vállal egyáltalán gyereket.

#beteg #Felelőtlen szülő
2022. márc. 25. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 A kérdező kommentje:
Ha beteg a gyermekem mindig én vagyok vele, mert rám van szüksége, az anyukájára! Te persze csak abban gondolkodsz hova tudnád lepasszolni, mert magadból indulsz ki! Minden mondatodból látszik, hogy milyen anyuka lehetsz te!
2022. márc. 26. 11:46
 52/84 anonim ***** válasza:
68%

Honnan tudod, van-e egyáltalán gyerekem? :D


Amúgy, te írtad, hogy a szülők és nagyszülők, meg bébiszitter vigyázni rá, most gyorsan variálsz a sztorin.


De egyébként nevetséges vagy, hogy nem érted meg hogy ha holnaptól senki nem szülne, akinek nincs olyan munkahelye, ahol elnézik, ha csak fizetnek neki, de nem dolgozik cserébe, meg akinek nincs milliomos férje, meg saját hitrlelmentes otthon mellett még többévi bevétele előre félrerakva, akkor az azt jelenti, hogy a nők kb. 60-70 %-a nem szülne, rengeteg gyermekkel foglalkozó munkahelye megszűnne, rengeteg gyermekekre szakosodott cég becsődölne, a gazdaság bedőlne, lehet, hogy a te munkahelyed is bezárnak.


De olyan baromi értetlen vagy, hogy csak szajkózod, hogy ne szüljön, aki nem tud otthon maradni havonta, mert a következményeit nem látod. Te is olyan önző vagy, mint más, csak a saját érdekeit nézed, azt, hogy neked mi a jó.

2022. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:
Hol írtam ezt te dilettáns? 😂😂😊😊Én írtam a bébiszitter? Az életben nem! Tanulj meg olvasni!
2022. márc. 26. 12:10
 54/84 anonim ***** válasza:
85%
Hát èn nem tudom hol èltek, de èn is baromi pipa lennèk. Ez nem egy kis takonykòr, egy kis nátha orrfolyással. Nálunk is tombol ès sok gyermek kòrházba került infúziòra. Ha fosás/hányás van alap, hogy nem viszem SEHOVA max orvoshoz azt a gyereket ès igen, nekem kötelessègem ezt megoldani. Ha bölcsődèbe adtam, azzal is számolnom kellett, hogy a bacik, vìrusok melegágyába adom a gyereket, nyilván meg KELL oldani ezt a helyzetet, ezzel járy ahovy azzal is, hogy előfordul az ilyen. Na de az, hogy tudatosan beviszem, aztán mint kiderül edzeni vagy kitudja hol vol anyuka. Èn ahogy ismerem magam biztos megköszönnèm az anyukának egy szèp üzenetben ès rohadtul nem èrdekelne ki tart suttyònak vagy ki nem. Benne a szándèk sem volt meg, hogy esetleg a többi ne kapja el, sunyi mòd kezelte ezt, jò hogy már ne őt sajnáljuk, anyák gyöngye az ilyen...
2022. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, olyan bölcsődébe vidd a gyereket, ahol max. 5-6 fős csoportok vannak. Sokkal kisebb az esély, hogy folyton meg lesz fertőzve valamivel.

Lehet, hogy ennek nem bölcsőde a neve, hanem családi napközi vagy más egyéb.

Keress ilyet, és probléma megoldva. Vagy maradj otthon folyamatosan a gyerekkel, a bölcsőde nem kötelező, az óvodának is csak az utolsó éve. Nekem van is olyan barátnőm, aki csak egy kötelező évig járatta óvodába a gyerekét. Nem is volt beteg szinte soha a kislány.

Ja, hogy nem tudod megoldani az anyagiak miatt, mert dolgoznod kell. Kit érdekel? :D

2022. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
78%

Na igen, amúgy miért nem maradsz otthon a gyerekkel, ha zavar, hogy lefertőzik? Nem néznék jó szemmel a munkahelyed vagy mégsem teremtetted meg annyira a hátteret?


Mert bölcsődébe csak az viszi a gyerekét, akinek 1. Muszáj visszamenni dolgoznia, 2. Un már otthon lenni a gyerekével.


Menjél vissza gyesre, és akkor megvan oldva a dolog.

2022. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:
55: ilyen bölcsödében van jelenleg is, havi 80.000 Ft-ért! Magán és kis létszámú és nem véletlenül! De söpredék ide is beszivárgott! Nekem nem az a bajom, hogy nem tudok dolgozni menni, hanem, hogy azt kell néznem, hogy más miatt, beteg és más miatt szenved a gyerekem!
2022. márc. 26. 13:00
 58/84 anonim ***** válasza:
79%
Oké, de ha nem tetszik a dolog, akkor ne vidd bölcsődébe, maradj otthon vele. Mi akadályoz meg ebben?
2022. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:
Mondjuk a vállalkozásom! Nehogy már nekem kelljen magyarázkodom, amiért a sok söpredék néhány alapvető szabályt nem tud betartani! Istenem de sötét, buta egy “nő” lehetsz te!
2022. márc. 26. 13:37
 60/84 anonim ***** válasza:
76%

Ja, hát ha téged megakadályoz a munkahelyed az otthon maradásban, akkor mit nem értesz meg azon, hogy mást is? 🤣🤣🤣


Meghalok, de buta vagy és akkor te söpredékezel. Figyelj, de most visszakérdezve a te eredeti kérdésedben, ki nem sz*rja le, hogy oldod meg a munkát? Oldd meg te is úgy, ahogy az alkalmazottaknak kellene szerinted :D

2022. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!