Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan “anyáról” aki tudatosan betegen viszi a bölcsödébe a gyerekét?

Figyelt kérdés
A minap történt, hogy a kedves “anyuka” úgy vitte be a gyereket a bölcsödébe hogy előzőleg szén tablettát adott neki ezt a gondozók a gyermek székletében, a pelusba észrevették! Szóltak “anyukának, hogy vigye haza a gyerekét, mert hasmenése van, erre anyuka válasza az volt, hogy ez a fogzásba még belefér. Miután a gyerek hányt is, újból megkérték, hogy vigye haza, ekkor másfél órával később, edző ruhában érkezett meg! Természetesen mondanom sem kell, hogy a fél bölcsi beteg lett, köztük mi is. Jelenleg nagyon megkell magamat emberelnem, hogy a “kedves anyukának” ne tépjem ki egyenként a haját! Azt nem értem az ilyen minek vállal egyáltalán gyereket.

#beteg #Felelőtlen szülő
2022. márc. 25. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
40%
jajj, remélem nem 2. kerület :-S Nehogy hozzánk írassa be véletlen.
2022. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 A kérdező kommentje:
Vannak itt jelentkezők, akik szívesen látják az anyukát, több oldalon keresztül is Istenítették! Remélhetőleg a hozzájuk hasonlók fogják megkapni, aztán indulhat a fosás-hányás, havi 2x! Sok sikert hozzá!!! 😊
2022. márc. 28. 21:48
 73/84 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy ilyen kérdés is van, nagyon fontos lenne vele foglalkozni. Kisgyermeknevelőként dolgozok és a gyermekek fele betegen van bent a bölcsődében..miközben a hàzirend kimondja , hogy csak egészséges gyermek jöhet bölcsibe..sajnos a szülők nem veszik figyelembe 1-2 gyerek van akit otthon kùrálnak de amint visszajön visszaesik .. nem beszélve arròl hogy a kisgyermeknevelő is beteg lesz emberhiàny lép fel amit nagyon nehéz pòtòlni. És igen èn is tapasztalom hogy lázcsillapitòval hozzák őket meg a hasmenès csak a tegnapi fagyitòl van..otthon nem köhög nem folyik az orra..

Aztàn posztolja facebookra hogy shoppingol relax hesteggel miközben èn a beteg gyermekèt ápolom.

2022. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
37%
A #73-nak, én nem győzök már szabadkozni a gondozóinknak, amikor azzal adják ki a gyereket, hogy hát köhögött alvásnál... Itthon TÉNYLEG nem köhög. Van ilyen is, anonim bevallanám, ha kummantanék, de bakker :D Ha itthon semmi tünete nincs tényleg, akkor azzal azért elég nehéz mit kezdenem. Itthon tarthatom persze 1-1 napokra, de kb a háziorvos is szemen röhögne, ha ezzel vinném el hozzá, hogy hát a bölcsiben (alváskor!) köhécsel kicsit, de amúgy nincs baja.
2022. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy én nem értem, csokos kisgyerekes környéken lakom, itt tényleg kb. mindenki otthon tartja a gyereket a legelső köhögéssel, mert úgyis otthon vannak a kistesóval az anyukák, aztán mégis folyton betegek a gyerekek, és üres a bölcsőde meg az óvoda.


Szóval ennyit arról, hogy azért fertőzik le egymást a gyerekek, mert a dolgozó szülők beviszik őket, mire egyáltalán elköhinti magát először a gyerek, már másik hármat lefertőzött. Komolyan, szerintem tök mindegy lenne, ha bejárnának. A szomszéd gyerekek is itthon van havonta minimum 1 hetet, anyuka most paràzik is, mit szól majd a munkahelye, ha visszamegy a kicsi után és a másik is bekerül közösségbe.

2022. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem miért van bölcsődében a gyerek ha anyuka nem dolgozik?
2022. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne? 2 éves kortól már jót tesz, ha már környezetben is van egy gyerek, nemcsak otthon.
2022. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
0%
*más
2022. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
Bocsi, én itt többnyire az ovisokról beszéltem, bár tény, hogy sok bölcsis anyja is otthon van, ne kérdezzétek, hogy és miért, van is belöle itt vita, hogy másnak meg nincs hely...
2022. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
100%
77es és erre van a játszótér és játszóház. Bár tudom, ott anyukának kéne foglalkozni a gyerekkel és az unalmas, nem passzolhatja le mint a bölcsődében
2022. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!