Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért követelőzik egy lány,...

Miért követelőzik egy lány, és akarja megtartani a gyereket, a a fiú eleitől fogva világosan megmondta, hogy nem akar gyereket? Csak szerintem nem igazságos ez a fellállás, hogy kizárólagosan csak a lány dönt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 19:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
47%

gyerek kérdésben mindig a nő dönt. mert ő megy oda a kórházba elvetetni a gyereket, vagy mérlegelve azt, hogy talán egyedül nevelheti fel - mert a párja elzárkózik a gyerektől...


nem tudom, te az érintett pasi vagy-e vagy annak a szeretője :) :) :) vagy a fickó értetlen barátja, de az biztos, hogy anya / szülő az nem vagy, ha nem tudod megérteni, hogy egy nő olyankor mit érez, mikor egy kis élet kezd növekedni benne... :)

2014. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Mondjuk az ilyen férgek miatt igenis jogos a kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2014. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
28%

most lehet, leférgezel egy vadidegen embert, aztán egyszer kiderül, te is így fogantál... :) :) :)


én szerintem ez nem is olyan ritka, mint azt a pasik gondolnák...


hozzá teszem, nálunk véletlen lett gyerek. napokig sírtam a páromnak, amikor bejelentettem a hírt és utána (mert ő mondta, hogy ha már így alakul természetes, hogy meg kell születnie a gyermekünknek!) szóval zokogtam, és őszintén fájt, hogy neki nem volt ebben az ügyben úgymond beleszólása. ugyanis védekeztünk, és nem gondoltuk volna, hogy. én anyai hormonoktól és felfogástól vezérelve akartam a babát, ő meg azért mert már elmúltunk harminc... - de én úgy éreztem, ez részéről gáláns és nagyon normális gondokozásra, korrektségre valló döntés, és majd megszakadt a szívem érte... aztán minden jól alakult, nemrég azt mondta, sose volt ilyen boldog :) :)


szóval nem szabad senkit elítélni, amíg nem tudjuk a körülményeket... itt amúgy is KÉRDÉSEKET tesznek fel az emberek, és VÁLASZOKAT várnak, nem bírálatot.

2014. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Persze 6 éves házasság tervezet gyerekkén, biztos. Még kistestvért is akartak után csak sajnos nem jött. Anyám nem féreg.
2014. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Kerdezzetek meg anyukatokat, amikor teherbe esett ki volt a legfontosabb szamara.
2014. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!