Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reménytelen a helyzetem? Nem...

Reménytelen a helyzetem? Nem fogom túlélni lelkileg?

Figyelt kérdés

Kisbabát várok.Már nem lehet elvetetni.Mondjuk nem is akartam.A 20.hétben mentem orvoshoz.Nem felelőtlenségből bár aggódtam.

A babámat egy roma származású,szegény férfitól várom.Dolgozik mondjuk.Nem járunk csak egyszeri esetből lettem terhes.

Én 20 éves vagyok,tanulok és dolgozom.A szüleim nem szeretik a romákat.A szóban forgó férfit is utálják.

El szeretném mondani hogy terhes vagyok.De ha megtudják kitől tuti elzavarnak és kitagadnak? Hogy mondjam el? Sosem bocsátják meg nekem amit tettem... :(

Arra gondoltam ha a saját vezetéknevemre íratom a babát akkor zabizni fogják.Ha az apja nevére akkor meg a szüleim elzavarnak...Félek.

Jó érzés babát várni és nagyon várom.De nekem csak a szüleim vannak.Mit tegyek? 20/L


2014. okt. 8. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondj, hogy egyéjszakás kalandból lettél terhes. De azt ne mond, hogy kitől.

És a kedves "apuka" tudja?

2014. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen ő a kezdetektől tudja.
2014. okt. 8. 22:52
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Miből fogtok megélni,mert ha szülők pénzélből akkor inkább nyalni kellene nekik mint okolni.

Másrészt sötétebb szín mindig dominánsabb és látszani fog a gyereken is nem hülyék a szüleid sem, szerencséd van arra megszeretik.

Egyébként anyukád lánykori nevét is adhatod neki,persze ha apa nem kavar bele,és eltűri, hogy ne ismerhesse el a gyereket.

2014. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

lehet az apja a nevére sem veszi..

biztos büszke most, hogy mekkora csődör


inkább azon gondolkozz,hogy akarsz megélni és így add elő a szüleidnek, hogy itt meg ott fogsz dolgozni, kapni fogsz Tgyást, gyedet is, nem kell aggódni


de amúgy sok csajt megpróbálnak felcsinálni a c*gók, nem egy esetről hallottam, hogy a csaj elmegy kollégiumba, távol a szülőktől, szexelni akarnak.., a romák előtt nem kell kétszer elsétálni, hogy vadra lőjjenek..


de jó, hogy ninc slányom :)

2014. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó gyereket meg kell nevelni és nem lenne ilyen. Gondolom te sem csináltál ilyeneket.
2014. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
szóval te pont az vagy, aki belesett abba körbe, akiket sikerül..a többi lánynak több tartása van.
2014. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én tanulok is meg dolgozom is.
2014. okt. 8. 22:59
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

nevelés? tényleg, az érdekes, hog ymindig jó családi háttérből származó lányokkal történik ez.

ha elmennek valahova, senki, csak ő lesz részeg..

ha bekóstolják a lányokat, csak ő nála szabad a pálya..

2014. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te már olvastál olyant,hogy valaki magáról írta hogy rossz tini vagy rossz anya? Még aki agyon üti a gyerekét sem fog ilyent mondani.
2014. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondj le a szüleidről, mert tuti ki fog derülni, hogy ki a gyerek apja.

Apukával együtt fogtok élni? Lesz pénzetek felnevelni a gyereket?

2014. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!