Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reménytelen a helyzetem? Nem...

Reménytelen a helyzetem? Nem fogom túlélni lelkileg?

Figyelt kérdés

Kisbabát várok.Már nem lehet elvetetni.Mondjuk nem is akartam.A 20.hétben mentem orvoshoz.Nem felelőtlenségből bár aggódtam.

A babámat egy roma származású,szegény férfitól várom.Dolgozik mondjuk.Nem járunk csak egyszeri esetből lettem terhes.

Én 20 éves vagyok,tanulok és dolgozom.A szüleim nem szeretik a romákat.A szóban forgó férfit is utálják.

El szeretném mondani hogy terhes vagyok.De ha megtudják kitől tuti elzavarnak és kitagadnak? Hogy mondjam el? Sosem bocsátják meg nekem amit tettem... :(

Arra gondoltam ha a saját vezetéknevemre íratom a babát akkor zabizni fogják.Ha az apja nevére akkor meg a szüleim elzavarnak...Félek.

Jó érzés babát várni és nagyon várom.De nekem csak a szüleim vannak.Mit tegyek? 20/L


2014. okt. 8. 22:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
49%
Ultragáz. De nem sajnállak, most már edd meg, amit főztél, ha nem volt eszed még esemény utáni tablettához sem.
2014. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A 20. hétben menni először orvoshoz MINDENKÉPPEN felelőtlenség. És ha már rég elhalt? Vagy valami súlyos genetikai deformitása van, ami nem derülhetett ki a 12. héten, mert hát nem is voltál dokinál?

Úristen. Annyi eszed van, mint egy fejessalátának!

Biztos, hogy ki fog derülni az apuka kiléte. Azt meg azért remélem tudod, hogy sosem fogsz tudni megszabadulni az úriembertől...

2014. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!