Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reménytelen a helyzetem? Nem...

Reménytelen a helyzetem? Nem fogom túlélni lelkileg?

Figyelt kérdés

Kisbabát várok.Már nem lehet elvetetni.Mondjuk nem is akartam.A 20.hétben mentem orvoshoz.Nem felelőtlenségből bár aggódtam.

A babámat egy roma származású,szegény férfitól várom.Dolgozik mondjuk.Nem járunk csak egyszeri esetből lettem terhes.

Én 20 éves vagyok,tanulok és dolgozom.A szüleim nem szeretik a romákat.A szóban forgó férfit is utálják.

El szeretném mondani hogy terhes vagyok.De ha megtudják kitől tuti elzavarnak és kitagadnak? Hogy mondjam el? Sosem bocsátják meg nekem amit tettem... :(

Arra gondoltam ha a saját vezetéknevemre íratom a babát akkor zabizni fogják.Ha az apja nevére akkor meg a szüleim elzavarnak...Félek.

Jó érzés babát várni és nagyon várom.De nekem csak a szüleim vannak.Mit tegyek? 20/L


2014. okt. 8. 22:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
lehet onnan jön ez a dolog, hogy régen még szégyen volt ez, inkább házasság után volt módi, ma meg a nagy szabadelvűségből sokminden születik..
2014. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem fogunk együtt élni és nem is szeretjük egymást.
2014. okt. 8. 23:07
 13/22 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam neki hogy pozitív lett a teszt.Azt mondta emeljek nehezet vagy üljek forró vízbe. :(( De én nem fogom megölni a gyerekemet.
2014. okt. 8. 23:08
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Az igen, szép egy ember, bár mit is vártunk egy c...-tol.

Szóval ha kiderül és a szüleid kiraknak egyedül is fel tudod majd nevelni a gyereket? Lesz hova mennetek?

Azt had kérdezzem már meg, hogy melyk védekezési mód mellett sikerült teherbe esni? Mert gondolom, mint minden gyerek itt az oldalon, ez is védekezés mellett fogant.

2014. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
szerintem az első hidegzuhany után segíteni fogják, de apuka nem fog gyerektartást fizetni, az állam behajtja rajta, így lesittelik és akkor vége a kérdező családjának, jönnek a rokonok..
2014. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem ide tartozik, de meg kell kérdeznem: hogy a fenébe tudtál lefeküdni egy cigóval?! Akár primitív a kérdésem, akár nem, megtetszett, vagy mi? És nem is védekeztetek? Jesszusom! Ne haragudj, de ez gusztustalan. Az a baba viszont semmiről nem tehet, próbálj megadni neki minden tőled telhetőt! Először is kerülj vissza a szüleid kegyeibe!
2014. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
A szüleidnek ne mondd meg,kitől van a baba!Abban hibáztál,hogy az embernek elmondtad:állapotos vagy.Ha Te nem akarod,viszont Ő igen,kérhet apasági tesztet.Ha kiderül,hogy az Övé,3 éves kora után elviheti(ezen kor betöltése előtt kérheted,hogy csak a Te lakásodon látogathassa).Mint 3 gyerekes anyuka szívesen megkérdezném,hogy mi a fenéért nem védekeztél?!Mivel 1x voltatok együtt nem azt kérdezem,miért nem védekezTETEK,hanem TE miért nem?Ma már nem zabigyerekeznek(nem is értem hol élsz,hogy ez még probléma lehet).Ha nincs apaságot elismerő nyilatkozatod automatikusan a Te nevedre írják a babát...
2014. okt. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%

Jézusom milyen emberek vannak itt. Mi az, hogy hoyg lehet lefeküdni egy cigány emberrel? Miért ő nem ember. Jó az amiket a fenti férfiú mondot nyilván nem túl kultúrált és igen visszataszító, de ez az általánosítás undorító. Ennyi rasszista ember 2014ben hihetetlen.

Kérdező. Mondd el a szüleidnek az igazat, mást nem tehetsz. Ha sehogy nem megy örökbe adod.

2014. okt. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
nem feltétlenül jön ki a bőrszín. a nagyanyám cigány, a szüleim barna bőrűek (könnyen barnuló ill. kreol) én pedig hófehér vagyok zöld szemekkel. A párom szerint elcserééltek a kórházban. :-)
2014. okt. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem vetted észre előbb?


te irtad ki tegnap a kérdést, hogy el e lehet vetetni vagy vetélni?

2014. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!