Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha apuka arra...

Mit tegyek, ha apuka arra gyúr, hogy a gyerek őt válassza?

Figyelt kérdés
Elváltunk, közös a felügyelet. 14 éves a fiam. Nincs leszabályozva a kapcsolattartás, akkor mehet a gyerek, amikor akar. A fő ok, ami miatt elváltunk, hogy sosem foglalkozott a gyerekkel, engem cselédnek tartott otthon. Mindent megcsináltam, de minden kevés volt. Sosem volt otthon, elvileg dolgozott, gyakorlatilag fogalmam sem volt, hol jár. Utólag kiderült, hogy volt több nője is. Mikor szétmentünk, akkor minden nap jött a gyerekhez, minden hétvégén egy nap nála volt. Aztán mikor kiderült, hogy van valakim és nem fogok hozzá vissza menni, akkor hanyagolta a gyereket is. Közben kiderült, míg engem fűzött, addig egy másik nőt is. Végül azzal össze is jött, talán 2 hét után oda is költözött. Persze nekem még jött a szöveg, hogy mennyire szeret. A nőnek van 2 pici gyereke. És most újra elkezdte a gyereket behálózni. Drága ajándékok, mindenféle program, amit addig nem volt hajlandó csinálni, míg együtt voltunk. A két gyerekkel úgy foglalkozik, mintha a sajátja lenne. Viszi őket oviba, bölcsibe, programra, ott van velük. A sajátját egyszer nem vitte el, akkor sem, mikor műtét után otthon fetrengtem a kínban. És már a barátnő is beszállt. Ultra cuki lett, messengeren írogat neki. Eddig igazán le sem szarta a gyereket. A gyerekem meg el van ájulva, hogy milyen jól főz, süt neki melegszendvicset, meg sütit. Meg apa is főz. És mindketten sokkal jobban főznek, mint én, ott sokkal finomabb a kaja. Minden sokkal jobb. Ott nem kell tanulni, csak happy az élet. Valahol mélyen azt érzem, hogy oda akarják édesgetni a gyereket. Mert a volt férjem egyébként ilyen ember, neki minden kell. Lehet benne valami, higgyek a megérzésemnek?
2023. jún. 14. 06:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:

Muszáj tanulni vele diszgráfiás és diszlexiás

Mosógépet tudja kezelni, szokta is.

2023. jún. 14. 10:05
 22/75 anonim ***** válasza:
100%
De úgyis itt a nyár. Engedd csak oda. Pláne hogy az a nő lakása. Hidd el, nem lesz buli neki, ha a saját lakásán a két kisgyerek mellett a két lusta herét is ki kell majd szolgálnia, akik csak "bulizni járnak".
2023. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:
Az ex nagyon lapátol a nőnél. Fél, hogy az is kihajítja
2023. jún. 14. 10:28
 24/75 anonim ***** válasza:
100%
#23 Most vagy nem annyira rossz a pasi, mint beállítod, vagy fölöslegesen félsz. Vagy az is lehet, hogy az egyedülléttől félsz. Engedd el a gyereket, te meg keress másik programot, vállalj plusz munkát amíg nincs ott stb.
2023. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
30%

Mitől romlanának le náluk élve a jegyei? Mit csinálna ott másképp?

Vagy talán te odakötöd az íróasztalhoz, és kikérdezed?

Szerintem ebben rémeket látsz.

2023. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
95%

"Muszáj tanulni vele diszgráfiás és diszlexiás"

Nem kell ennyi idős gyerekkel tanulni. Akkor sem, ha diszlexiás és diszgráfiás. Ellenkező hatást éred el. Olvass egy kis Vekerdyt a témában.

2023. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
Nézd mindenki megírta mit tegyél, engedd át a gyereket,ez van. Abból tanul, ha évet ismétel akkor évet ismétel. Más megoldás nincs. Csak akkor jön rá milyen az apa,ha beköltözik sőt lehet megadod az engedélyt apa meg be sem engedi. Így is rájön milyen az apja.
2023. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is diszes vagyok, 3. osztályos korom óta nem kell velem tanulni.


De úgylátom te minden ötlet ellen csak ágálsz. Így viszont azt fogod elérni, hogy a gyerek haragudni fog rád és eléri hogy odaköltözhessen.


Ha most odaengeded nyár végére pont meg is unják.


Legyen nálad két hetente hétvégén, akkor menjetek gyorsétterembe, moziba, programokra, vásárolni stb, vasárnap este meg küld haza az apjához.


Az új nő nagyon hamar ki fogja penderíteni, főleg ha az ő gyerekei szenvednek majd hátrányt a fiad követelőzése miatt.

2023. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, vagy átengedet a gyereket pár hónapra, agy egész életedben te leszel a rossz szülő, az apja meg az istencsászár. Más megoldás nincs.
2023. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
0%
Egy kamasz fiúnak az apja mellett a helye. Amúgy látszik hogycsak a sértődöttség beszél belőled mert le lettél cserélve egy szebbre, jobbra, fiatalabbra.
2023. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!