Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy szülőnek "joga" ezzel...

Van egy szülőnek "joga" ezzel piszkálni a gyerekét?

Figyelt kérdés
Ez a "Van már barátod/barátnőd" "Miért nincs" és társai. Az érdeklődéssel nincs gond, de szerintem ha már átmegy szekálásba ott nem jó. Engem is megtaláltak párszor ezzel, egyszer kétszer apám, vagy a nővérem. Ma már nem szoktak, nem hagyom hogy beleszóljanak a dolgaimba mert már önfentartó huszonéves vagyok aki egyedül él. Sok tininek amúgy is fájó pont lehet ez ha mondjuk gúnyolják őket vagy csak elutasítást kapnak stb. Nekem is az volt, kicsit manapság is de már nem törődöm a dologgal annyit.
2023. jún. 26. 22:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
5%

Tiniként még simán lett volna esèlyed, de làtom már nem sok, a gondolkodásmódod is torzult.


A tinik annyira elvannak a saját világukban, hogy eszükbe sem jut, hogy másnak is van problémája, legalább olyan súlyú. Ezért mondtam, hogy sikerült megtartanod a tini mentalitást, azt hitted csak neked nehéz, pedig nem így volt. Csak sajnos már a világ haladt tovább, te tartasz még itt, és alig maradt esélyed felvenni a tempót, torzulsz a magánytól, amit magadnak okozol, és perifériára kerülsz egyre inkább. Segítség kell neked, a szüleid látták, látják most is, csak a módszereik rosszak.

2023. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Milyen periféria? Van albérletem amit fent tudok tartani, van állandó munkám.
2023. jún. 27. 13:45
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz vele, mert nem fogja abbahagyni a lehúzó dumáját, aminek ráadásul semmi köze sincs a kérdésedhez.
2023. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én már követni sem tudom igazából hogy miről papol.
2023. jún. 27. 14:14
 25/28 anonim ***** válasza:
58%
Aszexuális és aromantikus vagyok. Kamaszként/fiatal felnőttként rendszeresen megtaláltak ezek a kérdések. Egy ideig az igazat mondtam,de amikor láttam az értetlen, lesajnáló tekinteteket akkor ha kérdezték azt mondtam: "Igen, volt kapcsolatom,de nemrég szakítottunk. Ne haragudj még nagyon friss,nem szeretnék beszélni róla". Utána senki nem kérdezett. Ma meg már senkit sem érdekel:D
2023. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
31%

Van.


Neked meg van jogod azt mondani, hogy igen, vagy nem.


Nem értem, ezen miért problémáztok ennyit.

2023. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%
23 éves vagy,szerintem keress egy pszichológust mert problémáid vannak
2023. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Semmi értelme, voltam már rengeteg "szakembernél" szóval nem vesződöm azzal hogy keresgéljek, legalább elmondhatom hogy kaptam valami "ellátást".
2023. jún. 28. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!