Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket milyen időközönként...

Titeket milyen időközönként engednek fodrászhoz a szüleitek?

Figyelt kérdés
Én már több, mint egy éve nem voltam, de hosdzú hajam, úgyhogy valahogy elviselem. Eddig se nagyon engedtek, mert szerintük így szép. Töredezett és amúgy sem ártana időközönként vágatni belőle, de ezt ők nem értik. Ki vagyok szolgáltatva nekik.
2017. jan. 8. 08:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Cseszheti, ha nem kap a fodrászra pénzt.
2017. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Engem bármikor, de csak úgy kb. pár havonta megyek. Növesztem, szóval nem kell vágni az aljából, a frufrumat meg magamnak vágom, mert csak én tudok olyan hosszúságút és alakút csinálni, amit szeretek :D 15l
2017. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha magamnak fizetem akkor megyek mikor akarok, ha sokáig nem megyek és már töredezett van hogy finanszíroznak egy igazítást. Meg ha csak a felnyírásomat kell igazítan iakkor velük megyek mikor ők is fodrászhoz mennek.
2017. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ja meg festeni otthon festem, nyilván nem fodrász minőségben mert ehhez az elválasztós "lapozós" módszerhez sose volt türelmem de attól még jól néz ki.

Magadnak óvatosan vágd, mondták hogy ha csak a tördezett végeket kell akkor jószorosan csavarj meg pár tincset és akkor a tégek kiállnak belőle, azokat vágd le és kész.

2017. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!