Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a 7 éves fiam...

Mit tegyek ha a 7 éves fiam tanárnénije cukorkát osztogat az osztálynak és nekem ez nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves fiam. Most elsős. Az a helyzet hogy az osztályfőnök cukorkával jutalmazza őket. Nekem ez nem tetszik mert nem kell hogy cukorkát egyen mert nem egészséges. Azt mondtam a tanárnak hogy az én fiamnak ne adjon. Ő erre azt mondta hogy azt nem teheti meg mivel az igazságtalanság lenne hogyha a többi gyerek kap ő meg nem. Megmondtam neki hogy nem érdekel hogy a többi gyereknek ad az enyémnek akkor se adjon mert én vagyok az apja és én döntöm el hogy ő mikor eszik édességet. Szóltam az igazgatónak és azt mondta hogy igaza van a tanárnak hogy azt nem teheti meg hogy valakinek ad és valakinek nem. Nem tudok vele mit csinálni. Valtsak emiatt iskolát? Vagy mit csináljak?



31F



2023. márc. 1. 18:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/125 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról beszéltem, hogy egészségtelen, hanem drága és hogy apuka annyira nem nyitott a világra, hogy csak a Nutellához nyúl, ha édességet akar venni. Plusz ahogy írtam, ilyen esetben lehet, hogy csak Nutellaundora lesz, hisz az volt a domináns ebben a sztoriban. Más édességre ugyanúgy rácuppan.


Vihetett volna többféle márkát, többféle édességet, nem egy féléből rögvest minimum hatot. Meg aztán, ha az a cél, hogy elrettentse a gyereket, meg hogy rövid távon "kárt" tegyen benne, akkor vigyen olcsóbb nassikat. Bár hogy mire mennyit költ, azzal nem kötekszem. Meg úgy igazából már semmivel sem, mint írtam, nekem ez már csak esti mese.


Most is egyik kommentjével üti a másikat. Van rá esély, hogy ezután leírja majd, hogy amúgy nem csak Nutella volt.

2023. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/125 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy megevett egy zacskó gumicukrot,fét tábla csokit stbstb. Ezt már feljebb leírtam.
2023. márc. 9. 08:11
 123/125 anonim ***** válasza:
100%
Na mivan, gyerek a túlvilágra f.sta-e már magát?
2023. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/125 A kérdező kommentje:
Nem. Csak fájt a hasa és hányt. Meg nehezen ment neki a wczés. Megkínáltam ma édességgel azt mondta,hogy elég neki 2 kocka csoki is. Meglepődtem.
2023. márc. 10. 18:20
 125/125 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, nagyon remélem hogy te se eszel vagy iszol olyat amit megkívánsz. Pl sört, mert meghízol tőle, te se eszel édességet mert tőből kirohadnak a fogaid az első kocka után, marhahúst mert köszvényes leszel, zsírosat mert magas lesz a koleszterined stb..
2023. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!