Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a 7 éves fiam...

Mit tegyek ha a 7 éves fiam tanárnénije cukorkát osztogat az osztálynak és nekem ez nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves fiam. Most elsős. Az a helyzet hogy az osztályfőnök cukorkával jutalmazza őket. Nekem ez nem tetszik mert nem kell hogy cukorkát egyen mert nem egészséges. Azt mondtam a tanárnak hogy az én fiamnak ne adjon. Ő erre azt mondta hogy azt nem teheti meg mivel az igazságtalanság lenne hogyha a többi gyerek kap ő meg nem. Megmondtam neki hogy nem érdekel hogy a többi gyereknek ad az enyémnek akkor se adjon mert én vagyok az apja és én döntöm el hogy ő mikor eszik édességet. Szóltam az igazgatónak és azt mondta hogy igaza van a tanárnak hogy azt nem teheti meg hogy valakinek ad és valakinek nem. Nem tudok vele mit csinálni. Valtsak emiatt iskolát? Vagy mit csináljak?



31F



2023. márc. 1. 18:46
 71/125 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy troll, de nekem van ilyen mentalitású ember a családomban. Minden mentes táplálkozás, minimális cukor, frissen facsart narancslé, búra a gyerekre hogy megóvjuk a mocskos világ fertőitől.
2023. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/125 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés végét ti is ugy olvassátok ahogy Bing nyuszi mondja? Flop, nekem ez nem tetszik!


Te jó nyúl!

2023. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire buta ember nem létezhet :D


De segítek akkor:

A gyerek amint kikerül a kontroll alól, hülyére fogja zabálni magát édességgel, szó szerint. Mármint az ilyen gyerekek szokták betegesen tóltolni, a tipikus utolsó fordintomból is csokit veszek és már a boltból hazafele betolom mind a három táblát eset. Hogy el ne vegyék, meg titokban zugevés, stb. Olvass már utána a pszichológiai hátterének, ember.


Plusz nemkicsit azt hiszed, hogy a te kölyköd körül forog a világ.


"Az is zavar engem hogy a suliban a barátai hoznak csoki tízóraira és adnak neki. Azt mondta erre az ofő hogy ő nem fog mindent megváltoztatni egy elégedetlen apuka miatt. "


Mert mit cisnáljon, tiltsák be a városban a csokievést, mert a kölködnek te épp nem engeded? Jézusom... nem csoda, hogy kiröhögnek.


Hagyd békén szerencsétlen gyereket, napi 1 db 3 forintos cukortól semmi baja nem lesz (gondolom nem egész mars szeletet osztogat a tanár. Istenem...

2023. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 A kérdező kommentje:
Ha megengedem neki akkor betegre eszi magát. Rosszul lesz és az nem jó.
2023. márc. 6. 20:28
 75/125 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert az a két lehetőség van, hogy a gyerek egy szem cukrot se ehet, meg hogy betegre zabálja magát 3 tabla csokival.


Minden családban vannak szabályok... erre találták ki, backi. Középút.

2023. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 anonim ***** válasza:
56%
Az a gyerek, aki annyira rá van kattanva az édességre, óriás hisztibe kezd, ha megszabják neki a mértéket. Így sokszor a szülők inkább nem is adnak, mert nem akarják a hisztit hallgatni.
2023. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/125 A kérdező kommentje:
De én félek,hogy baja lesz ha hagyom,hogy zabáljon.
2023. márc. 6. 20:41
 78/125 anonim ***** válasza:
100%
De nem zabálni kell neki, nem fogod??? :D
2023. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit szólnál, ha nem engednéd, hogy zabáljon, hanem megtanítanád enni? 😊
2023. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 anonim ***** válasza:
32%
Aki annyira sikeresen elérte, hogy a gyermeke saját magától van egy darab cukorra vágyjon természetesen mindig CSAK főétkezés után, az légyszíves adjon tanácsot. Minden rosszindulat nélkül. Természetesen egyetértek azzal, hogy meg kell tanítani okosan enni, de akkor konkrét módszerekre lennék kíváncsi. Ilyen szempontból még kisebb gyerekem van, de szeretném jól csinálni, mivel már kezdődik ez az időszak. Köszönöm szépen.
2023. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!