Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Biztos hogy mindenki szeret...

Biztos hogy mindenki szeret szoptatni?

Figyelt kérdés

Őszintén, éreztétek már hogy elegem volt, nem akarom csinálni, sebes az egész, fáj, és ahogy ki fog nézni 1 év után? Éreztetek már ilyet? Én igen.

5 hós lányka anyukája.


2009. nov. 12. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Miért önzőség? Eddig soha senki nem tudta megmondani.
2009. nov. 12. 16:18
 12/64 anonim ***** válasza:
72%

Én ismerek olyat, aki nem akart szoptatni. Első naptól tápizza a babáját. Ettől ő még jó anya. Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz anya. A lényeg, hogy a gyerek kapjon enni.

Én szoptattam 10 hónapig, még tudtam volna, de elég volt, már nem akartam tovább.

Ha lelkileg rosszul van az anyuka, miközben szoptat, inkább ne tegye, mert az érzi a baba. A tápszer nem méreg.

2009. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
82%

16:06!


apuci nem mindig fog hozzá felkelni, szoktasd magadhoz e gondolatot... :D

2009. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
76%
egyébként a szoptatás csakis akkor jó, ha mindkét fél élvezi. A baba és a MAMA is! Nyugodtan le lehet fejni és úgy odaadni neki, sőt még kajcsit is lehet vele dúsítani. Nem érdemes szenvedni, mert azt a baba is megsínyli!
2009. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen megértelek. Most szoptatom a második gyerkőcömet, jelenleg 3 hetes. Az elsőnél is és most is szenvedtem tejlázban, borzasztó volt. Aki nem élt át ilyeneket az ne jelentsen olyat ki, hogy önzőség ha valaki nem szoptat!!! Amikor 40 fokos lázban vagy napokig, a melleid szétfeszülnek, csomósodnak, hiába szoptatsz és fejed őket....Voltak pillanatok amikor én is azt mondtam, hogy elég...,de küzdöttem és küzdök tovább. Neked meg még fel is vágták, hát nem csodálkozom, hogy a következőnél nem vállalod be.
2009. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. nov. 12. 17:13
 17/64 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szerettem szoptatni. Az elején iszonyúan fájt, utána pedig elvette a napunk 2/3-át. Amióta leválasztotta magát a babám, sokkal könnyebb minden.
2009. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik fele egyszerűen nem tudok elmenni sehova mert a mellemen csüng egy gyerek és ha nem kap enni, már üvölt.
2009. nov. 12. 20:17
 19/64 anonim ***** válasza:
38%

Miért is szültetek akkor gyereket??? Ez ezzel jár, hogy a napod nagy részét elfoglalja a baba, azért vagy vele otthon, nem másért. Engem marhára nem érdekel, hogy nem tudok elmenni a baba miatt valahová.

Szoptatással kapja meg a tápanyagokat, nem a tápszerrel.

Elgondolkodtál már a tápos gyerek fogalmán? Tudod, azok a gyerekek betegek állandóan.

Más anya meg mit nem adna azért hogy legyen teje és szoptathassa a babáját, hogy megvédje a betegségektől ezzel is.

2009. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
93%

miért lenne önzőség az anya érdekeit is figyelembe kell venni és ismerve az előzményeket amit kórház stb...

nem az gondolj csak bele!

2009. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!