Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Biztos hogy mindenki szeret...

Biztos hogy mindenki szeret szoptatni?

Figyelt kérdés

Őszintén, éreztétek már hogy elegem volt, nem akarom csinálni, sebes az egész, fáj, és ahogy ki fog nézni 1 év után? Éreztetek már ilyet? Én igen.

5 hós lányka anyukája.


2009. nov. 12. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Hát ehhez annyit tudok csak hozzá fűzni hogy nagyon sajnállak. És ez mind igaz. Vannak ilyen emberek is mint én, sőt sokan is, de nem merik bevallani mert félnek a társadalomtól.
2009. nov. 17. 06:49
 62/64 anonim ***** válasza:
Szomorú!
2009. nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Húúú, visszanéztem, még az első oldalon írtam, hogy meg tudlak érteni, mert nekem is volt mellgyulladás, tejláz stb. Nem semmi, hogy itt mi alakult ki.

Senkit nem kell elítélni. Emberek vagyunk és különbözünk. Én sem az a típus vagyok, aki évekig itthon lesz a gyerekkel. Egy éves korában már megyek vissza dolgozni. Az, hogy gyereket vállalunk az nem jelenti azt, hogy fel kell adni az addigi életünket, mivoltunkat. És, aki nem akar szoptatni, az ne is szoptasson, mert akkor a babának sem jó már, mert megérzi. Mégegyszer leírom azt is, hogy aki nem élt át tejlázat, mellgyulladást, kisebesedést stb főleg ne ítélkezzen az felett, aki nem akar szoptatni.

Az első babámat kétéves koráig szoptattam, 1 hós korától hétvégenként suliba jártam (lefejtem a tejet), másfél évesen ment a bölcsibe....most én is rossz anya lennék? Nekem is fontos az önmegvalósítás és ez összeegyeztethető a gyerekneveléssel. Ne veszekedjetek!!!

2009. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 9:39 es.
2009. nov. 17. 11:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!