Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Biztos hogy mindenki szeret...

Biztos hogy mindenki szeret szoptatni?

Figyelt kérdés

Őszintén, éreztétek már hogy elegem volt, nem akarom csinálni, sebes az egész, fáj, és ahogy ki fog nézni 1 év után? Éreztetek már ilyet? Én igen.

5 hós lányka anyukája.


2009. nov. 12. 15:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
mondtam,hogy megértelek,egy mellgyulladás,főleg,ha ilyen súlyos!Részemről oké,hogy nem szoptatsz,csak úgy veszem észre,hogy már elmentetek egy kicsit provokatív irányba és ez nem tetszik.
2009. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
60%

"Ehhez annyit, hogy pszichológiát tanulok gyereknevelés mellett, a gyerekeknek kb 6 hónapos koráig érzéseik, gondolataik elenyészőek. Magyarán szólva, neki édes mindegy, hogy hallja e a szívverést, meg ilyenek neki az a lényeg hogy szájába kaja kerüljön, ha nem kerül akkor üvölt.

Ha valaki szoptat akkor a gyereknek az lesz a megszokás, ha tápszereznek akkor meg az

Amíg az első könny meg nem jelenik, addig erről van szó, gyerek válogatja. És szoptattam 1 hétig, de elég is volt köszönöm szépen. A férjem meg az orvosom azt mondta hogy amig kicsik olyanok mint a macskák, sírnak amíg kaját nem kapnak, utána meg készek is."



Anyám, te és a férjed, jól egymásra találtatok, szegény gyerekeitek.

Amúgy egy pszichológiát tanuló ember képes ennyi baromságot összehozni, ez már fáj.

És egy orvos meg hogy mondhat ilyet.

Az hittem hogy a tanult emberek nem ennyire ostobák, de tévedtem.

Amúgy a kismacskákat szoptatja az anyjuk.

7:30-as voltam

2009. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
75%
Én rettenetesen büszke voltam a szép kerek melleimre. De most pedig arra vagyok büszke, hogy kisfiam anyatejet kap. Az pedig igaz, hogy lelkileg nem mindegy a gyereknek. Amikor cumisüvegből kap enni (lefejt tejemet), sosem mosolyog evés közben. Ha szopik, akkor pihenés közben mosolyog. Akkor olyan édes, hogy már az megéri. Ha pedig egy pszichológus tanonc ezt nem érzi át, akkor másra kéne átnyergelni.
2009. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
68%

Azt írtad,szereted a gyerekedet. Nem úgy néz ki. Egy anya nem beszélhet a gyerekéről ilyen bunkón!!!

Még hogy kismacska! Meg hogy nem hallja az anya szívverését! Miért, tán nincs a gyerekednek füle, hallása?

Ha a babám nagyon sír, a hasamra fektetem, magától a szívem felé húzódik és megnyugszik. Ugyanis ismeri az anyja szívverését minden baba, hiszen a pocakban hallják.

2009. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
82%
szerintem valaki beírt, hogy vitát szítson. A babám első napos kora óta, ha a szívemhez teszem, megnyugszik.ezt hallotta folyamatosan 2-3 hónapig, ismerős neki , "megbízik" benne. Meg azért nem mindegy, hogy cici van-e a szájába, vagy "gumimell". És ezt annak ellenére írom, hogy tápis a babám. Ha adom neki a tápit, akkor is ölbe veszem, simogatom, hogy legalább az illúzió meglegyen...:)
2009. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
60%

Én sosem fogom megérteni, hogy miért "rossz anya", aki tápszert ad ilyen vagy olyan okokból a gyereknek. Mi ez a baromság, hogy a tápszeres babák betegebbek??

Igenis utáltam a nap 2/3-át szoptatás közben ülve tölteni fájó gátsebbel és aranyérrel. Fekve nem ment, nem vagyok az a tejcsarnok típus.

Most hazudjam azt, hogy szerettem szoptatni?

És igenis volt és van rá igényem, hogy néha babamentes programokat, urambocsá egész napot csináljunk. Sok szuperanyuval ellentétben nekem nem sikerült kiradírozni a régi életemet. Nem is akartam.

2009. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
Szeretem a gyerekemet, úgy volt hogy nem is lehet gyerekem, de összejött, imádom, de nekem akkor is először én, férjem (vele élem le az életem, ő vele tervezem.) És utána a gyerek. Amikor etetem én is felveszem, mikor sír csak nálam csöndesedik el, de nem fújom fel annyira ezeket a dolgokat. Én is adok magamra, hetente szoli, edzőterem. Fodrász, műköröm. Szerencsére a mellemmel nincs nagy gond a mérete miatt. Nem viselte meg annyira a terhesség. A gyerekem pedig szépen fejlődik, sokat mosolyog, játszik. Még sose volt beteg. A férjem pedig így szeret minket ahogy vagyunk. Sokan el se hitték hogy szültem olyan vékony vagyok.
2009. nov. 13. 12:49
 38/64 A kérdező kommentje:

Miért beszélnék bunkón a gyerekemről.

Alapból így beszélek.

2009. nov. 13. 12:51
 39/64 anonim ***** válasza:
70%

Na akkor minden kerek.

Gyerek szépen fejlődik a táptól, te meg olyan vagy mint szülés előtt, férjed is szeret, te is őt.

Mindketten szeretitek a gyereket.

Csak akkor miért tettél fel ilyen kérdést?

Úgy látszik valami mégis hibádzik :-((

2009. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Hogy éreznek e így többen, mint ahogy én. Nem vagyok e ezzel egyedül.
2009. nov. 13. 12:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!