Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák akinek csak "menet"...

Anyukák akinek csak "menet" közben dőlt el hogy császár lesz, az gondolt rá valaha is hogy akár ez is lehet?

Figyelt kérdés

Én például császáros lettem,de soha még a vajúdás alatt sem merült fel bennem ez a lehetőség! Nem is tudtam semmit a császármetszésről.

Persze nem bánom hogy így alakult,mert tudom hogy ez volt a legjobb döntés!:-)



2012. nov. 8. 11:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én nem rettegtem tőle,eszembe sem jutott soha! De magától a hüvelyi szüléstől sem féltem,úgy voltam vele hogy a babámnak meg kell születnie akkor minek parázzak?!:)

"Félkómában" mikor körülöttem a császárról beszéltek,szinte fel sem bírtam fogni hogy mi van!:( De mindegy is volt nekem csak legyen már kint az a gyerek.......

2012. nov. 9. 16:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is császár lett, és egyáltalán nem számítottam rá. Eszembe sem jutott, fel sem merült, hogy ne tudnám megszülni rendesen a fiam. Még a könyvekben is átlapoztam ezt a részt...
2012. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem előtte eszembe sem jutott ez a lehetőség.

MAjd 4 óra tolófájások után a doki mondta hogy nem várunk tovább,irány a műtő.Így megszületett császárral az óriásbébim :)

Igaz én már kb 2 óra hossza toló után mondtam a dokinak vegye ki,mert nem bírom :D

2012. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mekkora az az óriásbébi???:D
2012. nov. 9. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!