Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek milyen szuperképességei...

Nektek milyen szuperképességeitek lettek szülés után?

Figyelt kérdés
Hátrafelé látás, állva alvás, csukott szemmel olvasás, beszéd és levegővétel egyben, ilyesmi? Vagy még durvább is jöhet!
2017. jan. 17. 20:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%

Szuperhallas, gondolatolvasas, alakvaltas, teleportalas (na jo majdnem) 360 fokos latas

:-D

Es extra tulelo kepesseg a 3as ikrek mellet :-)

2017. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
65%
Azóta nem félek a fogorvostól :) Pedig előtte csak kísérővel mertem elmenni és nagyon be voltam szarva.
2017. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Hú, ez mind remek! :-D


Köszönöm! Jöhetnek még!


Nem tudom ki pontozza le a válaszokat, de ezt a szuperképességét is biztos szülés után szerezte.

2017. jan. 17. 21:26
 14/36 anonim ***** válasza:
77%
Minimális alvással egész napos pörgés, döbbenetes reflex, minden eső tárgyat/gyereket elkapok. És a házimunkában kb ötszörös sebességre gyorsultam. Mondjuk volt honnan, előtte elég lassú voltam.
2017. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%
Ultrahallás. Szervező-tervező-átszervező képesség, a változás és a megvalósulatlan tervek rezzenéstelen arccal tűrése és ennek újrakezdése. Hajnali tanulás (régen csak este voltam jó benne).
2017. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%
Extrèm hosszú ideig tudok vizeletet visszatartani, ha èpp maratoni szoptatok, vagy altatok. :)
2017. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
47%
Éjszaka minden neszere felébredtem, de kizárólag csak csecsemő korukban. Se előtte, se azóta.
2017. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
84%
Kinőtt hátul néhány szemem, és minden irányba forgatható füleim, kb. mint egy sivatagi rókának. Ja, és tudok turbótempóban kakilni meg fürödni.
2017. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
71%
Rajottem, ha csak 1 kezem lenne, pl a jobb, azzal az egyel is mindent meg tudnek csinalni! 😜
2017. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
71%

Extra türelem, mikor 100adszorra mondod, hogy ne nyúljon a tv-hez és ebből az egy éves fiad csak a ne szócskát nem hallja. :D


Vagy mikor már meg akarod inni a reggeli kávéd végre és hatalmas türelemmel konstatálod, hogy a gyerek....(szabadon behelyettesíthető cselekvés) ês feltett lábbal szemléled végig, hogy majd a kávézás után szuperszónikus sebességgel rakj rendet. Ami kb 10 màsodperc, mert pont akkor csenget valaki, hogy meglátogat. De te mire felér a 15 lépcsőfokon, puccba vàgod a szobát. ;)

2017. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!