Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek milyen szuperképességei...

Nektek milyen szuperképességeitek lettek szülés után?

Figyelt kérdés
Hátrafelé látás, állva alvás, csukott szemmel olvasás, beszéd és levegővétel egyben, ilyesmi? Vagy még durvább is jöhet!
2017. jan. 17. 20:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
83%
Rájöttem, hogy nem a gepárd a leggyorsabb emlős, hanem én. Ezen tapasztalat birtokába a légzésfigyelő (egyébként indokolatlan) sípolása miatt kerültem.
2017. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
100%

Egy kézzel is megcsinálok bármit, amihez régen kettő kellett, plusz az sem akadályoz, ha egy gyerek közben a másik kezemben van.

Meghallok mindent, még azt is, ha éppen a wc-t pakolják tele popsitörlővel, wc papírral.

Tudok egyszerre kutyát sétáltatni és babakocsit tolni. (Az első gyereknél mondjuk még választottam, vagy a kutyával indultam el, vagy a babával.:) )

Leszoktam a másfél-2 órás maratoni fürdésekről, mikor olvashattam, zenét hallgathattam, sorozatot nézhettem. Vagyis ez most is lehet, csak általában kapok társaságot is hozzá. És rájöttem, hogy nem kell nekem fél óra hajmosásra, elég 10 perc is.

2017. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
48%

A tejfolyos valasz nagyon aranyos volt :) a tobbieknel azonban felmerul a kerdes, hogy baba elott, a munkajukban nem volt jo a hallasuk, a figyelmuk, a koncentralo kepesseguk? :)

Baba mellett faradtabbak vagyunk ezert azt erezzuk hogy szuperkepessegeink lettek. A kerdes alapjaraton aranyos de en sosem ereztem hogy jobb/tobb lennek mert szultem.

2017. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
De jó volt, csak nem szuper. Szerintem van különbség. Amúgy meg poén volt, de mindegy.
2017. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
75%
#33as gyúrjál kicsit még humorérzékre, mert kevéske neked van előle... ;)
2017. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
84%

Rajottem, hogy teljesen feleslegesen specializalodtak az egyes testreszeim, ugyanis kb mindennel mindent kepes vagyok vegrehajtani. Sot, egy adott testreszemmel egyszerre eleg sok funkciot is el tudok latni.

Siman tudok babakocsit tolni, kozben kutyat setaltatni porazon, a masik gyerekem futobiciklijet is cipelni, az o kezet fogni, arccal telefonalni valami bazi fontos es halaszthatatlan hivatali ugyben, rakialtani a harmadik gyerekemre, hogy ne felejtsen megallni a biciklijevel az utcasarkon. Es mindekozben, ha osszetalalkozunk egy szomszeddal mosolyogva ra is koszonok es megkerdezem, hogy van es felszedem a kutyakakit is (aki szuperul idozitve amugyis az uttest kozepen kakil).

2017. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!