Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek milyen szuperképességei...

Nektek milyen szuperképességeitek lettek szülés után?

Figyelt kérdés
Hátrafelé látás, állva alvás, csukott szemmel olvasás, beszéd és levegővétel egyben, ilyesmi? Vagy még durvább is jöhet!
2017. jan. 17. 20:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
46%
Tej folyt a mellemből.
2017. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%
Megtanultam némán tüsszenteni és átlátok a falon :)
2017. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%

zseniálisak vagytok! Még-még-még!


Egy kézzel kakaós csiga készítés, másikban a tigrispózban alvó harmadik gyerekkel. Meg úgy általában minden házimunka egy kézzel/kézben a babával történő kivitelezése (krumplipucolás, teregetés, tesók zuhanyozása, biliürítés, tesók öltöztetése). Magasabb szinten mindezt megfejelve közben történő szoptatással is. :) :)

2017. jan. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
82%

Falakon átlátás és gondolatolvasás.

Előbbiben a gyerekek is komolyan hittek ovis korukban!


A két másodperc alatt elalvás: régen egy órát forgolódtam. Rájöttem, hogy addig nem voltam fáradt.


Jövőbelátás képessége: már februárban beírom a szabit a májusi anyáknapi ünnepségre. ;)


És fél perc alatt tudok megenni egy teljes étkezést, rágással együtt.

2017. jan. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
80%
Színváltoztatás különböző ingerek hatására.
2017. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
68%

Másik szobából megérzem, ha tele van a pelus, illetve öptében meg tudom számolni hány pettyes a katica:)

cuki kérdés, köszi!!!

2017. jan. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
61%
Napi 4-5 óra alvással-természetesen több részletben az is- élni, mindemellett viszonylag csendesen mosogatni, főzni kb egy kézzel, 2 méterről megéreni a teli pelust, ülve aludni, megenni a teljes vacsorát 2 perc alatt, a gyerkőc nyöszörgéséből megtudva, h épp éhes, kakilni kell vagy szelek miatt tornáztatni, akár órákig nem pisilni, éjjel is azonnal topon lenni (régebben 8 óra alvás után is csak néztem ki a fejemből). Ja igen, azóta nem szeretm a nagy csendet, az mindig előjele valami huncutságnak.
2017. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat írtok/tunk!!

A lepontozónak kívánok rengeteg ilyen csodát, mindezt a gyermekek számában mérve, hogy ő is részesülhessen a mi szuperképességeinkben :)

2017. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Szuperhallás, telepátia :)
2017. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
77%
Szuper jó a kérdés!! :D hát... kiélesedett hallás... nagy wc zés kb 3 perc alatt... betegség alatt, lázasan is toppon lenni... ja és van élet napi 5 óra alvással is úgy h az is csak 3 részletben valósul meg. Az üzemanyagom a kávé, ha az nincs...olyan nincs h nincs :)
2017. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!