Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



2023. dec. 2. 18:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/299 anonim ***** válasza:
88%

Én dec.16ra nem várom.

4.baba lenne,egy közös gyermekünk van a férjemmel :) Nagyon reménykedünk a decemberi pozitív tesztben,a legszebb karácsonyi ajándékunk lenne.

Mindenkinek megy a drukk! ♥️

2023. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/299 anonim ***** válasza:
80%
Nekem oviteszt szerint 2án volt és 1jén együtt voltunk.18ra nem várom!szerintetek mikor teszteljek?vagy egyáltalán lehet baba?nagyon szorítok mindenkinek!nekem van 2 páromnak 1 fia szóval egy közös kislány jó lenne 35 lennék mire születne
2023. dec. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/299 anonim ***** válasza:
85%
Akkor itt 17 körül többen is tesztelünk. Én terv szerint megvàrom a nemvárt első napját. Amúgy én 34 leszek. Több babát már nem is szeretnék. Még most érzek magamban erőt mégegyszer végigcsinàlni. (A fiam miatt úgyse alszunk mèg mindig) 😂
2023. dec. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/299 anonim ***** válasza:
85%

6-os vagyok


Én meg azt írtam hogy a hét vége felé lesz csak ovum, de tegnap jöttünk haza vidékről és elkezdtem érezni azt a szúró görcsös fájdalmat amit ovulációkor szoktam, gyorsan csináltam egy tesztet és pozitív lett. Pedig csak ma akartam elkezdeni az lh tesztelést.

Így most kb 5-6 nappal előbb lett ovum🤷‍♀️

Szóval így akkor 18-ra nem várom:)

2023. dec. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/299 anonim ***** válasza:
18%
Gratulálok
2023. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/299 AnitaLia ***** válasza:
85%

Csütörtökön volt inszeminációm, így december 15re nem várom. 16-an lesz a férjem születésnapja 🥰

1,5 éve próbálkozunk,részemről van már két gyermek,neki nincs és 36 évesek vagyunk.

2023. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/299 anonim ***** válasza:
100%
Én december 13-ra nem várom. 6. próbálkozós hónap. Reméljük december a mi hónapunk lesz☺️ hajrá mindenkinek csajok🤗
2023. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/299 anonim ***** válasza:
100%

Én december 18ra nem várom. Szeptemberben volt egy missed ab, majd októberben egy másik műtét mivel nem tisztult ki rendesen a méhem. Első hónap mikor már próbálkozhatunk.

Mivel nem tudom mikor van ovulációm így nem tartom túl esélyesnek, de hátha 😁

Ti teszttel nézitek az ovulációt vagy ismeritek ennyire a testeteket? Évekig fogamzásgátlót szedtem így ez nekem kimaradt.

2023. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/299 anonim ***** válasza:
100%
11es vagyok. En ovu tesztezek. Elso honapban nem neztem, masodik honapban fogtam neki en is, akkor osszejott vele amibol kemiai lett. Most tovabbra is ovu tesztet csinalok. Mindig van ovu elott 1 nappal bo-bo folyasom ami a bugyit is aztatja es onnan tudhatom is hogy lesz de a teszt jobban megnyugtat engem 😅
2023. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/299 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6-os vagyok meg a 24-es


Nekem ez az első ovu tesztes hónapom, de az az igazság, hogy mindig megérzem az ovulációm és ez most is így volt, a teszt csak megerősített benne. Úgyhogy nekem nem ezen múlik.


Milyen sokan összejöttünk dec 17, 18 környékére! :)

2023. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!