Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/292 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Csatlakoznék én is ha lehet. Én holnapra nem várom. Clostyt szedtem a múlt hónapban volt ultrahangos követés is de csak a 13.dik napig tudta követni az orvosom mert el ment szabira és akkor még semmit nem látott. De ahogy én éreztem a 17.dik napon volt. Én ma csináltam egy x-epil tesztet és nagyon úgy néz ki hogy lehet sikerült végre nekünk is.
2016. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/292 anonim ***** válasza:
81%

Kedves uj kerdezo! Ahogy latom tenyleg ERTELMETLEN volt atvenni a stafetat az eddigi kerdezotol,ugyanis negyed annyira nem reagalsz a dolgokra mint ahogy O tette! Amint ideje engedte,nev szerint valaszolgatott mindenkinek! Es szerintem az is szomoru,hogy a megkerdezese nelkul,meg mielott reagalhatott volna,azonnal letre hoztad az uj csoportot! Le lehet pontozni,de en az o csoportja alatt lettem kismama es meg vagyunk igy egy paran,ezert nekem ez a ramenos stilus nem jon be,amivel kifurtad! Ugy csinalsz itt csoportot ahogy akarsz,de igy "atvenni" azt amit o kezdett el es szepen csinalt,nem volt szep!!!!!



A

2016. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/292 anonim ***** válasza:
100%
Kedves A! Tudtommal, nem K kezdte el a legeslegelejen az egeszet, ez minimum egy ket eves sorozat. De szerintem teljesen mindegy, ki az eredeti szerzo. En nem erzem ezt kifurasnak es azt sem ertem, miert attol jo kerdezo valaki, hogy egyenkent valaszolgat mindenkinek? Szerintem is szuper volt az eddigi csapatfelepites, nem ezt vitatom, de nem hiszem, hogy ez a csoport az uj korulmenyek miatt rosszabb lenne. Persze, ha van feszkogenerator, akkor rossz lesz, de ez nem a kerdezo hozzaallasan mulik. Kerlek, ne rontsd el a csoport hangulatat szemelyeskedessel! Koszi, SAI
2016. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/292 anonim ***** válasza:
100%
Es ha en eredeti kerdezo lennek, orulnek a hagyomanynak, amit tovabbvisznek masok, attol marad eletben az egesz, szoval nem ertem a kirohanasodat. SAI
2016. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/292 anonim ***** válasza:
100%

Csillus, hogy vagy? Mikor tesztelsz?


Tunde, sajnalom es aterzem, de sikerulni fog! Hajra neked is :-)

2016. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/292 anonim ***** válasza:
100%
SAI voltam :-)
2016. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/292 anonim ***** válasza:
100%

K! Vagyok az eddigi kérdező! Én nem bánom, hogy átvették tőlem, talán azért se, mert akkor nem nézegetem napjában többször és kicsit el tudok szakadni ( mondjuk ez nem igaz) a témától! :) Az igaz, hogy én még a nyaraláson is mikor időm volt itt lógtam, de ez én vagyok. Mindenki más és máshogy csinálja a dolgait, amit el kell fogadni és tiszteletben kell tartani! Az viszont örvendetes, hogy maradt a csoport és remélem sokáig marad is!

Nati, én kértem és köszönöm is történetedet! Az én lányom április 1-jén született! :)

Látom SAI összeszedted, hogy ki mikorra nem várja. Én elvileg júli 28-ra nem várom. A férjemnek 25-én lesz a születésnapja, a legszebb ajándék egy baba lenne! :) Elég kusza volt az elmúlt hetem, de remélem többet tudok veletek lenni! :) Amúgy én is jövő hónapban kezdem az ovu tesztet és a dokit is, ha most se jön össze. Valaki kérdezte a vitamint. Én E vitamint és folsavat szedek. A Trimesztert nekem is sokan ajánlották, de ha megnézitek, ugyanazt tartalmazza, mint a többi terhes vitamin és elvileg az a pletyka járja, hogy a negatív kommenteket egyből törlik, csak a csoda baby-k vannak fenn! Hogy ebből mi igaz és mi nem nem tudom, de tudjátok, mindig a legújabb a menő! :) Drukkolok mindenkinek!

2016. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/292 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek a Trimeszterrel kapcsolatban, bar azt szedem, de pont azert, mert ugyanolyan, mint a tobbi (nagyjabol :-) ). Nekem anno az E-vitamin nagyon sokat segitett, szeretnek majd azt is szedni kulon. Nem hiszem, hogy ez a honap nekunk sikeres lesz, tul sokat nem tettunk erte :-)


K! Tovabbra is megy a drukk! Geprol majd aktualizalom a sorrendet!


SAI

2016. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/292 anonim ***** válasza:
100%

SAI-val kell egyetértsek, nem kellene szétszakítani, feszültséget kelteni ebben a csoportban... :(

Az új kérdező megkérdezte emlékeim szerint, hogy írjon e ki kérdést, de igazából szerintem mindegy is, hogy ki a kérdező, ugyanúgy szívesen olvasom most már "K" válaszait, mint amíg kérdező volt, és igaz ez fordítva, Gigire is.


Peace :) <3


E.

2016. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/292 A kérdező kommentje:
Kedves A! Had ne kezdjek vitába veled,mert úgy érezném lesüllyedek a szintedre,amit persze egy porcikám sem kívánja. Az ilyenfajta megnyilvánulásod csak a te inteligenciádat tükrözi. Neharagudj,de nekem is megvan a magam élete,a magam intézni valói és nem ülök gép előtt non-stop 24ben,de miért is kéne neked magyarázkodnom?! Ami azt illeti,én nem "K" kérdései alatt letten kismama,de egy cseppet sem zavart mikor továbbá is figyeltem a kérdést,hogy ki vezeti. Amint azt már "SAI" leírta,ez nem egy friss kérdés...telt az idő valtoztak a kiírók,de a kérdés lényege és célja nem változott. Ha pedig úgy gondolja a csoport,mindenre van egy egyszerű megoldás,mint ahogy erre is. Törhetem a kérdést és irja ki aki akarja...így nem lesz vita. És ha adhatok egy tanácsot neked a jövőre nézve....válogasd meg a szavaidat és ne ítélj másokat ismeretlenül,mivel az csak téged minősít! Üdv. Gigi
2016. júl. 4. 09:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!