Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/292 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Akkor leírom a történetemet. 2015 májusban abba hagyjam a fogamzásgátló tablettát. 16 éves koromban derült ki hogy PCOS-es vagyok. De nem lett kezelve. Pedig a vak is látta hogy hormonális probléma van... Gyógyszer abbahagyása után el mentem Endroklinologushoz aki elküldöt cukorterheléses vérvételre a TSH és a cukrom rendben volt csak az inzulin értékéből látta hogy gond van mert veszettül magas volt. Kiderült hogy a PCO mellé IR is társul. Kaptam gyógyszert Meforal és Letrox 3 hónapig szedtem de nem voltam túl jól tőle abba hagytam... Teljesen gyógyszer mentes voltam kivéve az allergia és asztma gyógyszereimet szedtem... 2015. November 5.-én volt meg a menzim aztán késett már 1 hónapja volt egy nagyon halvány pozitív tesztem ( Expect teszt) 2015 december 8.- án voltam orvosnál csinált rákszűrést is nem volt baba... de annyira bunkó volt a doki úgy beszélt velem mint a kutyával.. A lehetséges babóról mint egy tárgyról Na mi lesz megtartjuk ha van.... hát akkor nem volt baba... De úgy a lelkembe gázolt a doki hogy sírva jöttem ki..... Elment mindentől a kedvem. hanyagoltuk a baba témát nem vettem több ovu tesztet nem hőméröztem nem néztem nyákot nem gyártottam db számra a terhességi teszteket. Februárban kezdődött a gyakorlatom 15 hét a bölcsiben. Nem akartam másra gondolni csak hogy végig csináljam és utána helyre tegyem a hormon szintem sportóljak 20 kg le akartam dobni mert 146 cm vagyok és a hormon problémám miatt 80 kg voltam.... 4 hónap késés után 2016 március elején megjött a menzim. Áprilisában párom azzal állt elő hogy mi lenne ha rágyúrnánk a baba témára hátha sikerül elvégre évfordulónk volt ( április 2.-a) Május 3.-a körül nagyon görcsölt a hasam le nyilalt a fájdalom a hüvelyembe nagyon fájt össze voltam görnyedve annyira rosszul voltam. Párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok. Én meg jól ki nevettem mondtam neki hogy dehogy vagyok én terhes fáj a hasam megfog jönni!!!!!! Áprilisban úgye ki maradt a menzim de nem is gyanakodtam.... Szóval párom unszolására vettem egy rossmanos Facelle tesztet és 2016 május 5-én pozitív lett a teszt!!!!!! Nem hittem a szememnek... Elmentem még venni 3 különböző tesztet azok is pozitívak lettek... Május 10.- én elmentünk dokihoz. Aki megerősítette hogy babát várok. És 5+4 hetes terhességet állapított meg!!!!! Vissza számolva Pont azon a napon fogant a baba amikor az évfordulónkat ünnepeltük ;) Április 2 - án ;) A 10. Hónapban sikerült a baba. Szóval én mindenkinek azt tanácsolom hogy soha ne adja fel a csoda mindig akkor jönn amikor nem számítunk rá. Drukkolok mindenkinek. 22 N 12 +6 hkm Üdv Nati
2016. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Új vagyok. Júli 16ra nem várom. :) Ez a második próbálkozós hónapunk. Valami vitamint érdemes lenne szedni? Egyik barátnőm az inofolic-ot mondta a folsav miatt. Az jó lenne?

Bari

2016. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/292 anonim ***** válasza:
100%
Annyit ki hagytam a történetből hogy nem csak az évfordulónkon fogant a baba hanem pont azon a héten mikor menstruálnom kellett volna. 22 N 12 +6 hkm Üdv Nati
2016. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/292 anonim ***** válasza:
100%
Az infolic nagyon jó.. De sokan dicsérik a Trimeszter 1 vitamint sok pozitívat hallottam róla.. Én mondjuk akkor kezdtem vitamint szedni mikor kiderült hogy babát várok. Én Gravidát szedek.... De amúgy ha hamarabb hallottam volna a Trimeszter vitaminról biztos hogy szedtem volna. De az infolic is jóó. Üdv Nati
2016. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/292 anonim ***** válasza:
100%

En a Trimeszter 1-et szedem.


Nati, nagyon szep tortenet (es aprilis 2-an szuletett a kislanyunk :-) )


SAI

2016. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/292 anonim ***** válasza:
100%

Köszi! Még megfontolom. De ahogy most utánanéztem a trimeszter jobbnak tűnik. :)

Bari

2016. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/292 anonim ***** válasza:
100%
Sai köszönöm Szépen. Akkor utólag Isten éltesse a kislányt ;) üdv Nati
2016. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/292 anonim ***** válasza:
100%

Nati, nagyon szépen köszönöm, hogy megosztotad velünk a történeted! jó érzés olvasni, hogy még vannak csodák :)


Én dr.czeizer endre 1 magzatvédő vitamint szedek.

Timi

2016. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/292 anonim ***** válasza:
100%

Na mi olyannyira nem számolgatunk még, hogy most ahogy olvasgatom a fórumot és jövök rá, hogy én hülyeséget írtam és nem is 15 körül nem várom, hanem 10 :)

Azért nem mindegy :)

Na szóval 10 körül meglátjuk, hogy a megszakításos védekezés védekezés e :)


E.

2016. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/292 anonim ***** válasza:
100%

E.(utolso)

2evig megszakitast alkalmaztunk. Nem estem teherbe.:)

2016. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!