Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Itt vagyok én is megint. Elvileg ma kellett volna megjönnie, ehhez képest 27-en megjött és ma már vége is. 14-e körül lesz ovu. Jó lenne most is sok pozitív tesztet látni köztük az enyémet is. Sok sikert mindenkinek.


Dirty

2016. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/292 anonim ***** válasza:
100%

E! Azelőtt mi is 3 évig alkalmaztuk a megszakításos módszert és én sem estem teherbe. Persze ez mindenkinél más :)

Sok pozi tesztet kívánok nektek csajok.


Levendulla

2016. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/292 anonim ***** válasza:
100%

Nati!

Én is nagyon örülök a történetednek. Jó volt olvasni, sok mindenkinek segítenek az ilyen jellegű történetek.


Levendulla

2016. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/292 anonim ***** válasza:
100%

E!

Mi 4éven keresztül alkalmaztuk a megszakításos módszert, de nem estem teherbe. Na de most majd meglátjuk.. :)

Timi

2016. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/292 anonim ***** válasza:
100%

:)

Mi eddig még nem csináltuk így, amikor nem akartunk babát, akkor gyógyszer, amikor akartunk, akkor nyilván élesben ment a dolog (jött is egy alkalom után, hála Istennek :D ), aztán most meg úgy igazán ősszel kezdjük (jajj olyan hülyén hangoznak ezek a szavak itt, bocsi :) ), de most úgy vagyunk vele, hogy ha hamarabb akar jönni, és még így is sikerülne, akkor jöjjön :) (áprilisban megszakítás, május teljes védekezés, és júniustól őszik megszakítás)


E.

2016. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/292 anonim ***** válasza:
100%
*őszig
2016. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/292 anonim ***** válasza:
100%

Nati! Nagyon szép történet. És igy igaz sosem szabad feladni, a babának jönnie kell :-)

E mink is 3 évig a megszkitásos modszert alkalmaztuk. És nem lettem terhes. Március ota megy élesben a dolog. Remélem összejön mindnél előbb.

Többiek, én is szedek vitaminokat. De mivel olyan drágák, egyenlőre folsavat és E vitamint szedek majd másnap multivitamint mert abban is van mindkettő, szoval felváltva egyik nap igy másiknap ugy. A nyáron igy fogom csinálni, majd csak utána álok rá a terhes vitaminra. Persze ha pozit tesztelnék akkor már váltanék, de őszig nem tervezek váltani.

"V"

2016. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/292 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Első próbálkozós hónap.

A ciklus.hu szerint 6-án lesz ovum.

28-29 napos ciklusaim szoktak lenni.Viszont az utolsó kettő 35 és 39 napos lett.

A ciklus.hu 29 nappal számol.

Vajon visszaáll vagy megint hosszabb lesz, esetleg még hosszabb...?

Így az ovum lehet 6-ától akár hónap végéig bármikor :-/

Olyan rossz, hogy pont a várva várt próbálkozás előtti hónapokban lettek hosszabb ciklusaim.

Volt valakinél hasonló?

2016. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/292 pcsillus ***** válasza:
100%
Szia! Új vagyok, ez a 4. próbálkozás és én 4.-re nem várom! 😊
2016. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/292 anonim ***** válasza:
100%

Összeszedtem, kiért mikor kell izgulni :-)


39-es: július 4.

Lilla: július 10.

SAI: július 11.

Nicol: július 14-15.

E: július 15.

Timi, Bari: július 16.

V: július 18.

Cukibaba: július 20.

Gigi: július 21.

K, M, Dirty, 8-as: július vége


Ha bárki kimaradt, vagy rosszul írtam az időpontot, elnézést, módosítom.


Kedves Utolsó (39-es)! Mikor tesztelsz? Vannak tüneteid?


SAI

2016. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!