Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Akkor én is bejelentkezem. :) Az előző kérdésnél már csak megfigyelő voltam, mert nem tudtam semmi újról beszámolni. Voltam nőgyógyásznál és kiderült, hogy májusban nem volt peteérésem. Azóta vettem ovulációs tesztet és igazából júniusban sem volt. Meg sem jött rendesen, de még csak nem is barnáztam, ahogy szoktam. A nőgyógyász tanácsára 1,5 hete gluténmentes diétán vagyok és fogytam is 1 kg-ot. :) Ha az eddigi menstruációimból indulok ki, akkor elvileg ebben a hónapban kellene, hogy legyen peteérésem. Szorgalmasan csinálom az ovuteszteket, aztán meglátjuk. :) Ez a 2. próbálkozós hónapunk, de majd meglátjuk. Szurkolok mindenkinek! :) Bébé

2016. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem ha esetleg elindult volna valami, akkor az sztem tuti megszakadt, mert tegnap d.után lefeküdtem egy kicsit tv-ni és ahogy felálltam jobb oldalt (csak ott van p.vezetőm és p.fészkem, szóval máshol nem történhet semmi) olyan görcs állt bele, hogy egy jó pár mp-ig nem bírtam megmozdulni és kiegyenesedni, mintha valami elszakadt volna, ahhoz tudom hasonlítani, ilyet még sose éreztem, szóval 10. körül (és nem 15, rosszul írtam az első hozzászólásomban) sztem tuti megjön, nem is számítok másra.


E.

2016. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/292 pcsillus ***** válasza:
100%
Sajna nem de úgy érzem h ma megjön! 😞
2016. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/292 anonim ***** válasza:
100%

Baszus saját magamat verem át a "tünetekkel" . ( Múlt hónapban 2szer nem "védekeztünk")

Olyanok vannak, hogy néha néha beszúr a baloldali petefészkem utána jobb oldalon is (aszem a méhem, édes istenem -.-)

Akkor tegnap a WC papíron volt egy gombos fej nagyságú vércsepp (tudom akármitől lehetett) reggel meg kicsit hányingerem volt.


A férjem csak azt látja, hogy ilyenkor röhögök valamiért. Biztos azt gondolja, hogy megbolondultam :D


Hát de mit tudok ilyenkor csinálni?! csak nevetek. :)

Milyen érdekes, hogy az emberi elme mikre képes.. :D ha nem tudnám az, hogy ezek a dolgok még koraiak lennének el is hinném.

Timi

2016. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/292 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Csatlakoznék én július 18.ra nem várom. Ha ebben a hónapban se jön össze, akkor köv. hónaptól használni fogok ovulációs tesztet. Azzal szerintetek nagyobb lehet az esély? Mert igazából nekem fogalmam sincs mikor van peteérésem. Általában 30 napos a ciklusom.
2016. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/292 anonim ***** válasza:
100%

Én 20-ára nem várom.

A.

2016. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/292 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon Drukkolok mindenkinek hogy pozitív legyen az a teszt sok puszi Nati
2016. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/292 pcsillus ***** válasza:
100%
Hát lehet h mégis reménykedhetek, mert nem jött meg! Uh holnap reggel tesztelek! Drukkoljatok! 😊😊
2016. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/292 A kérdező kommentje:
Bízom benne csajok hogy nagy %-ban sikeres lesz ez a hónap sokunk számára. Drukkolok mindenkinek :) Én ma kezdek csak ovu tesztelni,ma vagyok a 11 ciklus napon,es a mult honapban 15en volt pozi ovu tesztem,úgyhogy fölösleges lett volna hamarabb kezdenem :) örülnek ha ebben a hónapban összejönne :)
2016. júl. 3. 16:57
 50/292 Tünde25 ***** válasza:
100%
Én missed ab után vagyok 3 hónapra.Második próbálkozós hónapunk lesz júl. 20ra nem várom!
2016. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!