Ez üres petezsàk lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés? Elkerülhető a műtét?
jan. 27. 15:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/279 A kérdező kommentje:
Nem, csak erősödnie kellene a tesztnek, mivel a HCG szint duplàzodik két naponta.
jan. 27. 18:53
 22/279 anonim ***** válasza:
100%

Ember...

Nekem megerősített szívhang mellett is halványka volt a 25-ös xepil reggeli vizeletből, pedig csak emlékbe akartam eltenni, mert az eredeti tesztet a férjem kidobta véletlenül.

Most még mindjárt kirúgja a bordámat belülről a 34 hetes kisfiam.

Sokan elmondták, de elmondom én is: NEM kell egyformának lenni még erősödni meg semmi. Van egy pozitív teszted és nem jött meg? Akkor bízz a testedben meg a babában és várd ki az orvosi vizsgálatot. Jesszus.

jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/279 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem ez nem túl biztató :(

jan. 27. 20:05
 24/279 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te alapból ilyen pesszimista vagy vagy most direkt hergeled magad?
jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/279 A kérdező kommentje:
Realista.
jan. 27. 20:23
 26/279 anonim ***** válasza:
100%
Olyan + tesztjeim voltak, hogy a kontroll csík alig látszott mert a tesztrész elvonta a festékanyagot, és <res petezsákom volt, a teszt semmit nem mutat csak azt hogy terhes vagy
jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/279 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, nekem vérből 30ezres! hcg-nél vol olyan erős a tesztem, mint neked a legfelső 🤣 Nem tudom, a tiéd hányas, de az enyém akkor is 10-es volt és reggeli első vizeletből.

Szerintem senki nem érti, hogy kalkuláltál ki ebből üres petezsákot. Mondjuk azt nem olvastam (még csak az első oldalnál tartok), hogy mikor csináltad, de ha mondjuk párnapos késésnél, akkor simán lehet üres petezsák. Tudod, először mindenkinek üres, durva lenne, ha olyankor beindítanak a vetélést 🤦🏽‍♀️Hamar kihalnánk.

jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/279 A kérdező kommentje:
27- es a legfelső 20-as, és délelőtt 10 órai. Most este is csináltam az 25-ös, 23-as kommentnél. Nekem a nőgyógyász asszisztense mondta, hogy mivel a HCG duplàzódik, ezért erősödnie kell a csíknak. Több helyen olvastam itt is, ha nem erősödik, akkor az egy korán elhalt terhesség, illetve üres maradt a petezsàk
jan. 27. 21:17
 29/279 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvass annyit.
jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/279 anonim ***** válasza:
100%

#28! Hát, én most voltam védőnőnél, és első dolga volt letiltani az internetről 😁

Egy darabig erősödnie kell igen, de nem akkor, amikor már egyértelmű határozott csík. A tiéden meg ráadásul eldönthetetlen, hogy erősödött-e a csík, mivel nem egyforma erősségű a teszt.

Egyébként olvastad, amit írtam? 10-es tesztem volt 30ezres hcg-nél olyan, mint a tiéd. Akkor szerinted üres petezsákom volt? De akkor honnan van az a gyerek, akit mindig mutogatnak a monitoron és dobog a szíve?🤣 Elgondolkodtattál🤔

Egyébként nekem meg nem az asszisztens, hanem maga a nőgyógyász mondta, az összes, hogy a vizeletteszt terhesség megállapítására való, nem hcg mérésre. Az 1.pozitív után abba is lehet hagyni.

Mondjuk nekem az első terhességemnél 1x volt csak egyforma a 2 csík, a vetélés napján. Addig soha, pedig erősödött. Akkor ez most hogy van szerinted?Nem is vetéltem el? Most meg nem vagyok terhes? Jól összezavarsz.

Komolyan, még azt hittem, én vagyok paragép, pedig kanyarban se vagyok hozzád képest. Akkor se csaptam ekkora cirkuszt, amikor az 1.pozitív tesztem fotón nem is látszott, csak eldöntöttem, hogy nem élem bele magam, amíg 2 nap múlva nem néztem újat, hogy erősödött vagy gyengült. EGYET, mert az első szinte láthatatlan volt. A harmadikat már csak azért csináltam 1 héttel később, hogy legyen egy látható is emlékbe.

De én többet nem foglak tényleg győzködni. Ha azt akarod hinni, elhalt, nekem úgy is jó.

#27

jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!