Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8981/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!:))

Livikem ne viccelj ezeket te csinaltaaaaaad???Hat ez oriasi nagyon konoly!!:))Igazi muveszi kepek nagyon ugyes vagy am!!!Irigyellek hogy ilyen szepsegesn tudsz alkotni!Nagyon jok!Nagyon tetszik!Kellemesen meglepodtem ezek igazi olyan szep kepek amiket barmikor kitennek az otthonomba!:))A kutyuskakrol is es a napraforgo is gyonyoru!!Gratulalok hozza!♡

Megvannyi hogy olyan mintha lelkukclenne ezeknek a kepeknek!!Csinalgasd csak oket meg el is adhatod mert en biztos vennek belole ha meglatnam valahol!!!:)♡

Nem feltetlen a penzcsinalas miatt hanem latnad hogy olyat alkotsz ami masoknak is tetszik!;)♡

Vicam koszonom ♡♡♡ olyan jo hogy vagy nekunk!Amugy is "emigy" meg plane!:)Orulok h.Csabika mellett is van erod meg sziveden viselni a sorsunkat!Igazi jo baratno vagy!Ilyen emberekkel vegyen korul engem mindig a Joisten♡Puszi nektek Csabikanak egymiiloval tobb :-D♡

Lillam igen ez altalaban ugy van h.uj lelek szuletik a csaladba.Biztos hogy a nagymamad kuld neled hamarosan egy kis csoppseget aki legalabb olyan jo ember lesz mint Ő volt!Nagyon szeretem egyebkent az idoseket (jo vannak koztuk is "furcsak")de alapvetoen imadom oket amiatt ami korul lengi oket megmagyarazhatatlan valami.

Ahhh sztem csak ugy irtak az inozitolos temat.Nincs abba semmi mas.Endodoki mondta volna de az mondta szedhetem ugy mert UGYANAZ.:-) Ne aggodj.

Amugy Livi olyan jo volt olvasni amit irtal!!Nagyon elveztem ketszer is elolvastam!:)Olyan jo hogy megtalatad a boldogsagodat a jelenben!:))Most valahogy legbelul en is igy vagyok.De en a Bogyeszkam miatt.Olyan mintha gyerekem lenne :) nagyon jo rola gondoskodni :)

Talan ez a nyugalom meghozza nalunk is a babat.Meg a peteeres idejet se tudom miota ő van nekunk egyszeruen nem figyelem.

Csak ugy vagyok :)

Nem sovargok baba utan es nem idegesit hogy nincsen meg es ez olyan jo erzes!Ha babaval kapcsolatos valami van (pl.egy tv reklam)nem elszomorodok hanem semmi.

Bogyeszra gondolok :))Nekunk is lesz babank igy van csak meg varni kell.Jo erzes ez a nyugalom.

Egyenlore ezt a folyton beteg vagyok dolgot megoldom aztan kell szervezkedni felujitast,eskuvot,itt van a Bogyesz,a munka,a Szerelmem,Edes Szuleim,minden rendben van :)♡

2015. febr. 1. 16:23
 8982/9202 A kérdező kommentje:
A kepkuldest frankon elfelejtettem amugy Bogyeszrol de majd legkozelebb!;)
2015. febr. 1. 16:25
 8983/9202 anonim ***** válasza:
21%

Drága Kriszti!

Köszönöm az elismerésedet,mindig is tudtam hogy ez a hobbim lesz,csak ehhez egy olyan lekiállapot kell ami eddig nem volt.Anyukám hívott ma és odáig volt a képektől,és megemlítette hoy fiatal korában ő is szeretett rajzolni,lerajzolta magát is....majd elküldi.Tök jó hogy nem tudtam ezt a saját anyukámról :) na de akkor meg van honnan a rajzos véna :D Örülök hogy jó érzés volt olvasni amit írtam,így is érzem.Nem lehet mindig annak élni ami nincs,és csak úgy elrohan az élet mellettünk.Amúgy majd meglátod a Bogyesz olyan mint egy gyerek,és megtanulod azt hogy milyen érzés időbeosztásban élni,mikor menni kell sétálni,mikor hisztizik,stb.Elveszi az időt arról hogy gondolkodj mindig felesleges dolgokon.Megnyugszol és minden sikerül majd amit szeretnél <3 Puszillak benneteket Lillám neked is köszönöm amit írtál.Livi

2015. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8984/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Livi orulok neked nagyon!:)♡Latod a rakjzolas minden szempontbol jo nagyon meg Anyukaddal is tudtok rajta diskuralni!;)Folytasd csak es mindig legyen ilyen lelki beked!:)

Igen mar en is varom nagyon hogy lemenjunk a nagyvilagba!;))hogy mit fog szolni a Csoppsegem mindenkepp megirom :))

Kivancsi leszek :)

Jok legyetek puszi es babasodjatok/babasodjunk!;))

Akinek meg mar van boldogsaaaag :)))

2015. febr. 2. 06:51
 8985/9202 anonim ***** válasza:
16%

Drága Lányok!

Olyan jó olvasni, hogy Livi és Kriszti is nagy békében vagytok, remélem hamarosan sikerül a baba!

Kriszti, Bogyesz igazi kis családtag nálatok és nagyon jó, hogy nem figyeled a peteérést meg semmit. Én ezt utáltam magamon, hogy nem tudtam elterelni a figyelmemet. Kíváncsi vagyok mit mond az endodoki, remélem az új gyógyszertől helyre áll belül minden és nem leszel ennyit beteg.

Livi, ezek a képek tényleg csodálatosak, nagyon tehetséges vagy. És innen tudom, hogy tényleg nagy békében vagy jelenleg. Nekem a férjem csodásan fest, ő akvarell képeket csinál és sajnos csak nagyon nagyon ritkán :( Pedig Isten adta tehetség ő is. Sokszor kérdeztem tőle, hogy miért nem fest pl. nekünk a falra képeket és ő is azt mondta amit te írtál, hogy ez nem megy akármikor. Ehhez nagy belső béke és nyugalom kell. Örülök, hogy Te újra tudsz festeni és nem is akárhogy :)

Lilla, nem akarsz elmenni az én endodokimhoz? Breyer doktornő egy igazi kincs az egészségügyben és nálam nagyon látszik, hogy amire mindenki azt mondta hogy tök jó, az az icipici eltérés, ő azzal is komolyan foglalkozott és 3 hónap elég volt a csodához. Tudom hogy nélküle még mindig várnék és egy esetleges lombik sem hozott volna eredményt, mert a testem nem volt olyan állapotban, hogy befogadjon egy babát.

Vica, Csabika gyönyörű nagyfiú már, el sem hiszem, elmúlt 4 hónapos :) És már mellétáplálsz, tényleg repül az idő. Lassan azt vesszük észre mint Évikénél, hogy állni fog :)

Évi, mit mondott a fogász? Remélem nem a zománccal van ilyen gond és hogy a fórumokon sokszor van téves info is. Majd írd meg mi volt.

Irszike, hogy vagytok? Mekkora már Előd baba? Hogy van a cicid?

Én rendületlenül várom a májust :) Elvileg május 18-ra vagyunk kiírva, de az utolsó uh-n picit nagyobb volt. Én sajna több mint egy hete újra nagyon beteg vagyok, lassan már el sem hiszem és minden egyes jó napot nagyon értékelni tudok. Köhögök, újra arcüreg és homloküreg gyulladás, de olyan amilyen még sosem volt. Egyszerűen nem indult el a dolog, majd szétnyomott belülről a cucc, de az orraim úgy be voltak dugulva, hogy volt hogy éjjel arra keltem, hogy megfulladok, és onnantól vissza sem tudtam aludni, szóval még csak pihenni sem tudtam, ami egy betegségnél nagyon kell. Ma van az első picivel jobb nap, szelel az orrom végre, el sem hiszem, az élet apró örömei. Persze kis picurkám is megérezte megint, hogy készen vagyok, sokat volt fent éjjelente ő is velem :( És most hogy végre talán picit jobban vagyok, tegnap délután óta Bendi beteg, 4 óránként magas láza van, reggel hányt háromszor, de közben a fülét is fájlalja. Most kivárok holnapig, mert ha a láz nem jön vissza ilyen gyakran akkor talán csak valami vírus volt, ha marad a láz, akkor bizony baci és holnap elviszem dokihoz.

Voltam védőnőnél előző héten, új nőcihez kerültem, mert a régi már csak szüléseket vezet le, nem jár ki praxisokhoz, de ez az új egy szörnyeteg. Komolyan mondom úgy jöttem el, hogy majd szét vetett az ideg. Védőoltásokkal traktált, oké ez a dolga, hogy elmondja meg prospektust adjon, ezzel a résszel nincs is gondom, mert nyilván adminisztrálnia kell. De mikor negyedszerre mondtam neki, hogy köszi szépen, nem vagyok a terhesen oltogassam be magam típus, akkor kijelentette, hogy márpedig a szamárköhögés elleni oltás nagyon fontos lenne, mert reméli tudom, hogy a gyerekem meghalhat és csak azért mert én nemet mondtam és az az én felelősségem lesz. Abszolút nem értem, hogy erre miért volt szükség, hogy egy kismamát ilyenekkel riogasson. Kíváncsi lennék ez a szerencsételen mennyit kap egy egy oltóanyag után?! Persze aznap csak ezen kattogtam, szegény férjemre is rázúdítva, hogy most akkor mi legyen, meg mennyire vagyok felelőtlen, de aztán lenyugodtam.

Ami viszont jó hír, hogy bejelentkeztünk 4d-re :))) Itt jóval drágább mint otthon, de anno Bendivel is voltunk és nagyon nagy élmény volt és ezt most sem szeretnénk kihagyni. Február 15-én délután megyünk, már nincs 2 hét, nagyon várom. :)

És lassan azt is ki kell találni, hogy hol szüljek, majd elmegyünk megnézni mind a két helyet, eddig csak videokat néztem, mert elolvastam a hozzászólásokat, azt hiszem maradok a kórháznál, nagyon szimpi hely, vadi új épület, csak egyágyas szobáik vannak, bár itt nem nagyon marasztalnak szülés után :) A babánk még mindig faros egyébként, elég kellemetlen mikor rugdos, az egész hüvelyem beleremeg, sosem éreztem még ilyet, sokszor kicsit ijesztő is, de remélem hamarosan befordul. Itt egyébként ha 36-dik hétre nem fordul meg magától, akkor megpróbálják kintről kézzel megfordítani, erről is néztem videot. Nem drasztikus dolog és az egész megvan 1 perc alatt kb, de azért nagyon remélem nekünk erre nem lesz szükségünk :)

Babásodjatok Lányok!!!!

Lia

2015. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8986/9202 anonim ***** válasza:
9%

Jaj drága lánykák!

Olyan jó titeket látni! Minden rendben van otthon? A pocak már nő? Hány hétnél vagytok? Mi is most csináljuk a 3.-at. Reméljük majd fiú lesz. Képzeljétek a Zsoci unokahúgát felvették a közeli egyetemre, és joghallgatónak tanul tovább. Majd írjatok ha jobban lesz a kicsi. Sok puszi nektek, Klári!

2015. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8987/9202 anonim ***** válasza:
26%
Klárikám,örülünk a jó híreknek!Kivánunk neked minden szépet és jót az életben...szerintem ezt a lányok nevében is irhatom. :) Azétt is hogy tartalmatlan,szánalmas kis életedet egy csodás,minden földi jóval ellátot élet váltsa fel,így nem az lesz az egyetlen szórakozási lehetőséged,hogy ezt a fórumot látogatod.Minden kedves és kedvetlen barátodnak is aki idelátogat,hogy valami szép kerek inteligens :D mondatot leközöljön nekünk is hasonló jókat kívánok!A továbbiakban,bár nagyon megtisztelő,de sajnos nem tudunk reagálni a hozzászólásaitokra.Livi voltam
2015. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8988/9202 anonim ***** válasza:
5%
Liám,gyógyulj meg minél előbb,és várjuk a 4D ultrahangról a képeket! Puszi Livi
2015. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8989/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Juj Lia ugy sajnalom h.megint beteg vagy te is :// allapotosan ez kulon kin :(es meg szegeny Bendi is :(

Jobbulast nektek!Sok gyogypuszit kuldok!;)

Tok jo h.mentek 4D-re majd akkor is irj az elmenyekrol!Remelem hamarosan befordul a Baboca is!:)Mar lassan szulsz es pocakfotot meg nem kaptunk enyje benyje!:))

Gyogyulgassatok sok puszi nektek!

2015. febr. 2. 19:57
 8990/9202 anonim ***** válasza:
4%

Livi milyen jól írtad :)))) <3

Gyönyörűek a képek :)))) igazi tehetség vagy :)

Lia,jobbulast nektek :) kívánom hogy beforduljon babóca :)

Ádinak igazabol a doki annyit mondott várjunk 3 hetet mig jobban kijön a foga...kérdeztem igye ez zomanc hiany azt mondta ő még most nem érezte hogy az lenne...na de en igen :(( oke ő az orvos de alig tudta megvizsgálni....ma hovom a másik fogdokit

Keveset alszik es ez a kos töltött káposzta aludni se nagyon akar este :((

Voltunk mérésen es 10270g 72cm :))) kis husi :)) érzi is a derekam

Megyek hatha tudok aludni...

Puszi mindenkinek

Évi

2015. febr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!