Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fogyok, mikor híznom...

Miért fogyok, mikor híznom kellene? Más volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3.babámat várom. 16hetes vagyok, és fogytam 3kg-ot a 12hetes mérés óta. Nem hánytam, nem eszek kevesebbet. Akkor miért van?

Ilyenkorra az előző terhességeimnél volt +2-3kg biztosan.

A pocakom viszont rohamosan nő! Úgy nézek ki, mint egy 8hónapos terhes kismami. A terhesnaci kezd lassan szorítani.

Ez normális?

A védőnő nem mondott rá semmit. A nődokit kellene megkérdeznem?


Köszi annak, aki válaszol!


2010. nov. 25. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én is fogytam az első hónapokban-aztán az utolsó kettőben bepótoltam mindent, sőt :D A szülészem azt mondta, semmi gond, a baba megkap mindent akkor is, ha a súlyom csökken.
2010. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok!Mondjuk nem izgulok, nem vagyok egy nádszál kisasszony, azt mondták semmi baj nem lesz így sem.Az összes gatyóm jó volna, ha a pocimon be tudnám gombolni őket, de nem megy.Én is a hasamra hízok inkább.Úgyhogy nyugi,nincs semmi baj!
2010. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első négy hónapban lefogytam 4 kilót (nem volt feleslegem, nem hánytam, jól voltam teljesen, ettem rendesen). A dokim azt mondta nincs ezzel gond, amíg nem érzem magam rosszul, és a baba is jól fejlődik. Aztán a 4. hónap után megindult a hízás, lassan, de biztosan. Végül 8 kiló jött rám a végére. (S amúgy szinte az utolsó 3 hónapban jött rám mind...) A baba viszont tökéletesen fejlődött, és 3300 grammal született.
2010. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Beleléptem a 4. hónapba,3. baba,és -3 kilónál tartok. Tegnap mondtam a dokinak,azt mondta inkább le mint fel! Azért már megállhatnék...nekem is furi. Az előző kettőnél már ilyenkor feljött-2-3 kiló.
2010. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


Az igazat megvallva 93kg voltam amikor teherbeestem. Nem látszott, mindenki azt mondta, olyan 70körül lehetek. A 12.hétre lement 87-re, most 85 kg vagyok.


A két kislánnyal 30-30kg-ot szedtem fel. Ezért tűnt furcsának! De akkor nem aggódom!


Köszönöm!

2010. nov. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!