Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Rékának hol olvasható...

Rubint Rékának hol olvasható a kismama étrendje?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 10:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sztem az ,hogy ő így néz ki,ez tök természetes(az ő részéről)!Világ életében ebből élt,mindig is ezt csinálta.nem úgy tornázik,mint egy hétköznapi tornázó nő.sztem senki nem követi az ő étrendjét,max megpróbál hasonlóan egészségesen enni.én teljesen Réka párti vagyok,mióta tornázok rá(épphogy megizzadok rajta)rendesen megyek minden reggel wcre,sokkal jobban érzem magam.sztem jó,ha van olyan példa,akit lehet követni(persze nem a 4-5 kilo hízásra gondolok!!!)hanem a rendszeres mozgásra,egészséges táplálkozásra.
2011. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat tornáztam anno Rékára,viszont mióta várandós vagyok azóta nem,illetve az étkezést sem bírom betartani sajnos :( most vagyok 22 hetes,valamit kezdenem kellene magammal,mert így nagyon "el fogok szállni" a végére.
2011. jan. 5. 11:53
 13/23 anonim ***** válasza:

Sztem ha nem próbáltad,próbáld ki a terhestornáját.tényleg nagyon jó,egyáltalán nem megerőltető.

Én nagyon elkezdtem hízni az elején(rögtön 4 kilo),ekkor megfogadtam,h visszaveszek.kenyeret nem eszem,csak teljes kiőrlésűt,vizet iszom,sok gyümölcs,ebédnél rendesen eszem,délután 5-6 után nem eszem,csak ha nagyon megéhezem,akkor is max egy yoghurtot és tornázom minden nap.a 9.hétig jött fel egyből a 4 kilo,most azóta egy kilo jött fel 15 hetes vagyok.nem fogyókúrázni akarok,csak nem 20-30kg hízni.

2011. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10:55ös vagyok megint. Csatlakozom 12:00! Én is épp így voltam, mint Te, csak én félvállról vettem. Néha tornáztam csak, a kaját meg csak akkor tartottam be, mikor úgy alakult véletlenül. Az utolsó 3 hónapban eszméltem, hogy 14 kilónál tartok, és még hol a vége!!! Aztán odafigyeltem, este 6 után nem ettem, kenyér, és társai kilőve, az utolsó 3 hónapban összesen 3 kilót híztam. Tornázni már nem tudtam nekiállni, sok volt a kihagyás és a plusz kiló. Szülés után meg is volt az eredménye, 10 (!!!) kiló maradt rajtam. Most már rendszeresen tornázok Norbira és Rékára felváltva. A kajára figyelek (kicsit koplalok, hogy őszinte legyek, de még egészséges határokon belül), és mintha a régi lennék :) 9 hónapos kislány anyukája
2011. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nincs meg a terhestornája,de ha nem túl megerőltető,akkor lehet utánna nézek.De ugye nem olyan ugrálós,intenzív mint a többi?Azt most szerintem nem bírnám,bár tökéletesen jól vagyok,csak ez a súly felesleg zavar.22 hetesen 8kg-nál járok,és még hátravan a java.
2011. jan. 5. 12:07
 16/23 anonim ***** válasza:

Innen le tudod tölteni:


[link]


Nem ugrálós, kifejezetten figyel, hiszen Ő is kismamaként tornázza végig. Jó mozgást Neked, és a picidnek!

2011. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ugrálós.én is próbáltam innen letölteni,de nem ment,vaterán vettem meg,van fönt egy csomó,másnapra itt volt.(mondjuk lehet te okosabb vagy a letöltések terén..:) )
2011. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Most olvastam végig a kommenteket, sokaknak nem sikerült, én magam nem próbáltam, de ha esetleg nem megy, szólj van egy-két letöltő oldalam, leszedem Neked onnan :)
2011. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) és szerintetek nem késő elkezdeni?
2011. jan. 5. 12:32
 20/23 anonim ***** válasza:
sztem nem!ha nem akarod,kicsit "félsz" akkor csak a 3.trimeszteres tornát csináld minden nap,de sztem nyugodtan csinálhatod a 2.tól.tényleg nem olyan megerőltető hidd el!ha elfáradsz egyszerűen állj meg egy picit!sokkal jobban fogod érezni magad utána!:-))
2011. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!