Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Rékának hol olvasható...

Rubint Rékának hol olvasható a kismama étrendje?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
a semmit nem lehet publikálni.
2011. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a DVD, és azon sincsen semmi :( pedig a DVD borítóra rá van írva, hogy étrend is van...
2011. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Pont most végeztem a tornadvdjével!:-))

Csak tanácsok vannak rajta,de étrend nincs!

2011. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10:55 vagyok. Átnéztem, nincs rajta. Mikor kismama voltam, kerestem, akkor sem találtam, és most sem. Az "Add önmagad" első étrendje szerintem kismamáknak is jó. Meg igazából mindegyik, mert alapelveket követ, és azok nagyon jók.
2011. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem az az étrend érdekel.Lentebb pár kérdéssel írták,hogy olvastak/halottak egy Réka étrendet,ahol állítása szerint kihagyja az ebédet a Réka.Na arra lennék én kiváncsi.
2011. jan. 5. 11:33
 6/23 A kérdező kommentje:
2011. jan. 5. 11:34
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy a tegnapi Fókuszban mondta ezt?mert étrendet senki sem tud..


de a dvdn elmondja:reggel műzliszelet,délben Fitnesz menü(gondolom a gast royalos) este köret nélküli,csirke,hal.

ennyit mondd a dvdn a kajáról

2011. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet,csak kiváncsi lettem volna.Egyébként nem tudom,hogy csinálja ez a nő.Iszonyat csinos,de én nem bírnám ilyen kevés étkezéssel,pláne,meg hogy állítólag az ebédet ki is hagyja.
2011. jan. 5. 11:43
 9/23 anonim ***** válasza:

A facebookon van valami oldala. Na ott vannak nyaralós képek, és írta le a napi kajáját, meg edzését. Csak egy napról volt szó, hogy aznap épp mit evett.

reggelire tejeskávé édeskével, meg joghurt gyümivel, vacsira meg natúr husik kápisalival, meg vmi krémleves.

2011. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10:55 vagyok. Ja, értem, azt hittem szeretnéd használni az étrendet, azért kérdezed. Nem tudom hol olvasták ezt, én nem hallottam róla. Amúgy ha kihagyja, ha nem, ez nem törvény, nem kell követni. A DVD végén megmutatja az újszülött Larát, teljesen egészséges, Réka pedig gyönyörű (persze nem a feje). Sajnálom, hogy a sok lusta kismama leszólja, pedig Réka és Norbi rettentő nagy segítség minden plusz kiló elégetéséhez. A lehető legjobb. A diétát csak nagy vonalakban követem, és nem görcsösen. Nem azt mondom, hogy jófejek, nem szeretni kell Őket, de el kell ismerni, hogy tényleg hatásos, amit csinálnak! Szégyellhetné magát a sok "okoskodó"....
2011. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!