Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Rékának hol olvasható...

Rubint Rékának hol olvasható a kismama étrendje?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 10:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Rendben,meggyőztél :)
2011. jan. 5. 12:36
 22/23 anonim ***** válasza:
10:55ös vagyok. A mozgást sosem késő elkezdeni, ha fogyni nem is fogsz tőle, de a hízást csökkentheti. Jót tesz a vérnyomásnak, a székrekedést megszünteti, a kedved is sokkal jobb lesz. Én amondó vagyok, hogy a mozgásnak nem a választandó kategóriában kéne lenni. Mozogni KELL! Nem tudom a másik kérdésnél, amit belinkeltél mit képzelnek egyes anyák/kismamák. Terhességnél miért kellene plusz zsírt felszedni? Az nem kell a babának. És a mozgás is szinte luxus, pedig amég nem ilyen lusta világban éltünk, a legtermészetesebb volt, hogy az emberek sportoltak. Nagyon örülök Kedves Kismama, hogy a Te fejedben megfogant, hogy mozogni jó :) Sok sikert, és csodálatos babavárást kívánok Neked, Nektek! (ja és az előzőhöz nem írtam oda, de én írtam, hogy átküldöm az edzésprogramot, ha nem megy a letöltés :)
2011. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mégeygszer köszi,majd délután nekiesek a letöltésnek :) Nem is akarok én fogyni,csak a hízást megállítani,illetve fitten tartani magam,ez szülsénél sem árt,állítólag könnyebb egy aktívabb kismamának szülni,mint aki állandóan lustult (és én sajnos hajlamos vagyok rá)
2011. jan. 5. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!