Fiatal kismamák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/162 A kérdező kommentje:

Az én kislányomnak meg végig az arca előtt volt a kis keze és ez lett a legjobban sikerül kép róla.nekem is van videóm de csak 14 perces olyan jó mert pont rágcsálta a kis kezét és olyan jól látni igaz az pont sima 2D-ben van de így is nagyon jó!olyan sűrűn nézem :D

Nem sokkal vagy "fiatalabb terhes" innentől már csak úgy repül ám az idő majd meglátod nekem legalábbis így volt :D

2011. júl. 8. 22:05
 42/162 A kérdező kommentje:

Én az egésztől félek:( honnan tudni hogy jóslók vagy azt majd megismerni?bocs ha hülye a kérdés...csak most olyan furin vagyok lennék is ott meg még nem is:D

Szép nagy a pocakod(enyémhez képest legalábbis,nekem alapból kisebb a hasam az átlagnál.pedig minden rendben van a picurral)

2011. júl. 8. 22:13
 43/162 anonim ***** válasza:
100%

igen simán meg lehet ismerni a jóslót :D

"A valódi fájások vagy jóslófájások esetén nem a pocakod keményedik, hanem menseshez hasonló erős görcseid vannak, amik általában a derékből indulnak és legalább 30 mp-ig tartanak, utána viszont elernyednek, teljesen elmúlnak. Ha tehát egész nap feszít a hasad, azt a baba okozza, nem pedig méhösszehúzódás." - ez igaz pl.


"A szülés közeledtét jelző jelek:


- A magzati koponya "leszállása", beilleszkedése a medencébe. Ilyenkor a fundus lejjebb kerül és a méh látszólag megkisebbedik.


- Jósló fájások (a szülés megindulása előtti 2-4 hétben, óránként néhány alkalommal, mely napokra abbamaradhat, majd ismét indulhat, a jósló fájások a vajúdás tényleges idejét lerövidítik, mintegy levonódnak a vajúdás idejéből a végelszámolásnál, tehát akinek tényleg effektív jósló fájásai vannak annak a szülés során rövidebb ideig, kell vajúdnia.)

- Nyákdugó távozása

- Méhszáj megrövidülése, fájások nélküli tágulása (csak belső vizsgálattal állapítható meg)

- Keresztcsonti vagy derékfájdalom."



-ez is jó- :D

2011. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/162 A kérdező kommentje:

Akkor hasznosak a jóslók:D akkor remélem majd nekem is lesznek:D jó lenne ha nem kellene sokáig szenvedni,de végül is megéri :D

Tényleg apás szülés lesz?

2011. júl. 8. 22:27
 45/162 anonim ***** válasza:
100%

hát... úgy tervezzük, hogy igen. Megbeszéltük, h szeretne bent lenni, végül is nekem sincs kifogásom ellene, úgyhogy remélem összejön :)

Biztos beengedik őt is ha nem lesz semmi komplikáció :)

2011. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/162 anonim ***** válasza:
100%
és nálatok?
2011. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/162 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk nem lesz apás szülés.


Én sem pártolom, szerintem egy nő őrizze meg a méltóságát a szülőszobán, nem kell végignéznie apukának, hogyan szenvedek, másrészt a párom sem egy higgadt típus, és ő sem vágyik be a szülőszobába, ezzel el is dőlt a kérdés :)

2011. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/162 A kérdező kommentje:

először úgy voltam vele hogy jöjjön be aztán mondta hogy nem:( aztán voltunk azthiszem a 19 uhn azt akkor mondta hogy bejön :D

ha nem szeretne bejönni én azt is tiszteletben tartanám :D

2011. júl. 8. 22:44
 49/162 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok kismamák :) a levelezős vagyok :D Nekem fontos hogy bent legyen a párom,de szerencsére be is akar jönni.nélküle nem bírnám ki..csináltam én is képeket!!


[link]


[link] ezt a képet most csináltam reggel :)


Engem is állandóan bántanak azzal hogy nem is 35 hetes vagyok,mert kicsi a pocakom...Kicsi is vagyok,de széles a csípőm és 10 kg ot híztam.DE képeljétek!!!találtam mégis egy oldalt ami (kicsit) megnyugtatott,de ki a kicsit nem becsüli...Tessék olvasgassátok hátha segít nektek is :)


[link]

2011. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/162 anonim ***** válasza:
100%
jaa és elfelejtettem irni hogy nálunk nincs internet ugyhogy ritkán tudok majd válaszolni..csak akkor tudok netezni ha anyóséknál vagyunk
2011. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!