Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Segítsen valaki?

Anita8401 kérdése:

S. O. S. Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok és napokon belül megszülöm a kisfiamat mert tegnap délben elfolyt a magzatvíz :( .

Milyenek az esélyei a kisfiamnak? Túlélheti???

Nagyon félek!!!!!!


2012. szept. 9. 05:15
 131/151 anonim ***** válasza:

Én is meglestem újra, micsoda nagy legény lett Norbika!

Gratulálni tudok csak nektek, hogy ebből a csöppségből ilyen nagy fiúcska lett, és csak úgy kicsattan az egészségtől.

Minden jót nektek, és majd boldog szülinapot!

egy korábbi válaszoló

2013. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/151 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :D de a legnagyobb érdem Norbikáé mi csak aszisztáltunk neki :D ő volt az aki nem adta fel és ügyes volt :D .
2013. szept. 6. 10:08
 133/151 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát most olvastalak végig, megkönnyeztelek benneteket!

Gratulálok a kis vasgyúródhoz!

Nekem kis-nagylányom született 28 hétre 880 gr-al, kis-nagyfiam 31. hétre 1200 gr-al. Ma már mindketten teljesen egészséges iskolások.

Sőt most várom 3. gyermekünket, akit már "túl is hordtam" , mert 34 hetes vagyok :-)

2013. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/151 anonim ***** válasza:

Szia

Hát én is most olvastam végig ezt az egy évet, gratulálok nektek és a kis Norbikának is :)

Utolsóhoz hasonlóan az én könnyeim is kicsordultak olvasás közben.

Kívánok minden jót nektek :)

37 hkm

2013. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/151 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy egyedül vagyok a szobában. Most olvastam végig, és közben elbőgtem magam.

Sok boldogságot az életetekhez. :D

2013. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/151 anonim ***** válasza:

Gratulalok ehez az eros es kitarto kisfiuhoz :) Es persze nektek is. Kepzelem mennyi lelkierő kellett mindehez.

Nagyon orulok,hogy minden ilyen jol alakult :) !!


22 hkm

2013. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/151 A kérdező kommentje:

Köszönjük a sok gratulációt furcsa de onnantól hogy megszületett nem volt időnk azon gondolkodni mi lesz ha....mert sodortak minket az események :) csak akkor jöttünk rá milyen hatalmas szerencsénk volt mikor hazahoztuk 2012.November 26-án :D.Aznap fürdettük először és hát mind a hárman sírtunk :D akkor törtek ránk az érzelmek amiket addig elástunk jó mélyre mert másképpen nem tudtunk létezni a párom a munkába én pedig a takarításba menekültem :( de azért voltak éjjelek amikor csak ültem a sötétben és sírtam :( rossz anyának érezve magam amiért nem tudtam Őt kihordani és egy dobozba zárva kell kifejlődnie.Nagyon selejtesnek éreztem magam emiatt ,erről sokat beszélgettem párommal és megmagyarázta hogy erről én nem tehetek hiszen mindent megtettem amit kellett de Ő mégis úgy döntött hamarabb akar érkezni :) .

Tökéletes 1 éves nagy fiúcska a család szeme fénye és a Hőse :D .Csak az tartotta bennünk a lelket tavaly hogy láttuk ahogyan küzd és növekszik nagyon harcolt és nyert diadalmas győzelmet aratott amihez mi csak aszisztáltunk :) ő vitte véghez egyedül :D a mi kis csodánk :) .

A babát váróknak nagyon boldog és gondtalan baba várást kívánok :)

2013. szept. 14. 14:57
 138/151 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak most olvastam végig ezt a megható sikertörténetet.Gratulálok nektek,sok boldogságot és energiát kívánok nektek és persze a ti hősötöknek is.Csodálatos.Ezért érdemes élni.Hihetetlen történet.2012 november 26-án vihettétek haza.Én pont aznap reggel teszteltem pozitívat :) Ha nem veszed tolakodásnak én is írnék privit,mert kíváncsi vagyok a hősötökre,akibe annyi életerő van,hogy ilyen ügyesen szembe szállt mindennel és győzött.Még egyszer gratulálok nektek.
2013. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/151 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) ma lettünk 2 évesek és szinte hihetetlen hogy itt van velünk a kis örökmozgó drága Makk egészséges kis fiunk :)

Mára már 12,5 kg és 86 cm :)

2014. szept. 10. 10:48
 140/151 anonim ***** válasza:
100%
Isten Éltesse Sokáig!Hosszú,boldog életek kívánok Nektek!
2014. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!