Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Segítsen valaki?

Anita8401 kérdése:

S. O. S. Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok és napokon belül megszülöm a kisfiamat mert tegnap délben elfolyt a magzatvíz :( .

Milyenek az esélyei a kisfiamnak? Túlélheti???

Nagyon félek!!!!!!


2012. szept. 9. 05:15
 121/151 anonim ***** válasza:
100%

Huu már ekkora?

Mindig nézem miket raksz fel nagyon édes baba!!!És nagyon nagy..:-))

Puszi!

H.B.Monika.

2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/151 A kérdező kommentje:

Sziasztok szeretnèk mindenkinek sikerekben gazdag és nagyon boldog új évet kívánni :-) . Szívből köszönöm a támogatásotokat és a bíztató szavakat,nagyon sok erőt adtatok ahoz,hogy az elmúlt néhány hónapot átvészeljük :) .

Nagyon hálás vagyok nektek :) .

2012. dec. 30. 20:14
 123/151 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ma néztem meg, vannak e új képek! Annyira édesek a gyerekeid, olyan jó látni, hogy Norbika milyen szépen fejlődik.

Nektek is Nagyon-nagyon Boldog Új Évet Kívánunk!

2012. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/151 anonim ***** válasza:
100%

Én most olvastam el az egészet,valamiért kimaradt nekem ez a kérdés!

Nagyon büszkék lehettek magatokra és Norbikára!Gratulálok Nektek a végtelen kitartáshoz.

Örömökben Gazdag(amiben azt hiszem,nem lesz hiány.=) )Boldog Új Évet Kívánok Nektek.

Gratulálok Norbikához és sok erőt kívánok!!!!=)


(Szeretném én is megnézni a képeket)! =D

2012. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/151 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csak most olvastam a történeteteket. Az én lányom is koraszülött, 29. hét, 1370 gramm.

Gratulálok a kisfiadnak és nektek!! :)


Csak kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy kiderült-e, miért volt olyan picike, és hogy számolhatták el ennyire az UH-n?


Sok helyen olvastam már, hogy egyébként nem a méret számít, hanem a méhen belül eltöltött idő, így hiába volt mini, az a 27 hét azért nagyon sokat ér.

2013. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/151 anonim ***** válasza:

szia! hogy vagytok? mekkora a Kicsi? mesélj kicsit rég hallottunk felőletek :)

egy korábbi válaszoló :)

2013. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/151 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) !

Nem tudom szokott-e valaki még erre járni de azért megírom nektek,hogy nagyon jól vagyunk Norbikánk már 8 kiló és 72 centi :D már kapaszkodva lépeget és egyre gyakrabban áll meg magától pár percre :D .

teljesen egészséges hál istennek és tökéletes baba :D .

Lázasan készülünk az első szülinapjára :D és még mindig hihetetlen számunkra,hogy ez a 480 grammos kis csöppség itt van velünk és mára egy aktív kis gyerek :D .

2013. szept. 3. 09:46
 128/151 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben, és ilyen szép nagy legény már Norbika! :)
2013. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/151 anonim ***** válasza:

Gratulálok, teljesen a korához fejlődött. Elképesztő Isteni szerencsétek van!

Én 4400gr-al született, most 9 hónapos kisfiam ugyanekkora és ugyanezeket tudja :D

Őszintén nagyon nagy sikertörténet a tiétek!!!!!!

minden jót nektek!

2013. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/151 A kérdező kommentje:

:D utolsó gratulálok a babához :)

Igen nagy szerencsénk volt és hihetetlen élni akarás van a koraszülött babákban :) nem csak a mienkbe hanem a az összes többiben is :) .

Sajnos nagyon sok a koraszülött pici és nagyon tudnak harcolni nem adják fel sőt a sok esetben ők adnak erőt a szülőknek is :) .

Majd írok még mi van velünk :)

Szép napot mindenkinek :) .

2013. szept. 4. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!