Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Segítsen valaki?

Anita8401 kérdése:

S. O. S. Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok és napokon belül megszülöm a kisfiamat mert tegnap délben elfolyt a magzatvíz :( .

Milyenek az esélyei a kisfiamnak? Túlélheti???

Nagyon félek!!!!!!


2012. szept. 9. 05:15
 141/151 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismerem a kérdést,de egy jó 2 éves kérdés miért van kiemelve?(egyébként ismerősöm 24.hétre alig fél kilosan született,29 éves lesz karácsonykor. Barátnőm 450 volt,s itt van,él és virul..
2014. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/151 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam:) Gratulálok. Ugy megnézném én is ezt a Picurt. Sok boldogságot Norbikához. (fiam másfél éves,időre született,3300gr volt,most 11kilo és 80cm kb.)Teljesen jó méretei vanna k a fiadnak.
2014. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/151 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok hozzá!! HIhetetlen, hogy hogy behozta a lemaradást!! Nekem időre született a fiam, 3100grammal, 2évesen 11,5kg és 87cm volt! :)) Gratulálok mégegyszer, további jó egészséget kivánok a kicsinek és a szüleinek is!!!
2014. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/151 A kérdező kommentje:

Sziasztok mindenkinek gratulálok a babák hoz :)

Akit érdekel Norbika írjon privátba.

2014. szept. 10. 15:17
 145/151 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Itt ismerkedtünk meg, azóta barátnők vagyunk <3

Te is a fiad miatt paráztál meg én is! Emlékszel? :D Kemény idők voltak, de átvészeltük és mindkettőnk fia egészséges :)

SZeretném megköszönni a sok segítséget amit kaptam és amit kapok tőled a mai napig!


Boldog szülinapot Norbikának <3

2014. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/151 A kérdező kommentje:
Így igyz kedves utolsó kemény időszak volt de itt vannak a mi kis kincseink egészségesen és én is gazdagabb lettem egy jó baráttal <3
2014. szept. 10. 16:01
 147/151 anonim ***** válasza:
100%
<3
2014. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/151 anonim ***** válasza:
100%
Hű, már 2 éve.... :o Én is itt izgultam, mi lesz a picivel, de szerencsére minden rendben lett! Annyira örültem Neki, hogy minden oké. Elképzeli sem tudtam akkor, mennyire kis picike lehetett :D
2014. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/151 anonim ***** válasza:
sziasztok.én most találtam rá erre a kérdésre véletlenül.Ahogy olvastam a sorokat meg is könnyeztem, hogy ez a pici kis fiúcska milyen ügyesen harcolt az életéért és most meg már két éves hatalmas nagy fiú.Gratulálok anyuka, Isten éltesse nagyon nagyon sokáig és nagyon szép dolog, hogy így kitartottál te is, nem gyengültél el, hanem bíztál és hittél! én is szívesen megnézném a kisfiadat biztosan nagyon szép:)sok boldogságot nektek!:)
2014. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/151 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönjük a jó kívánságokat és azoknak akik az elejétől velünk voltak nekik külön köszönjük a sok erőt és bíztatást :) .

Akkor azokban az időkben olyan nagyon a picire koncentráltunk hogy az összes feszültség és aggódás csak akkor jött ki rajtam mikor már itthon voltunk egyik nap reggel ránéz rém a szuszogó kis csomagra a kis ágyban és síró görcsöm lett mert olyan hihetetlen volt amin keresztül mentünk és mindennek ellenére itt van és teljesen egészséges :) .

Soha nem tudjuk majd megköszönni sem az orvosoknak sem a nővérkénknek sem a barátoknak,ismerősöknek,ismeretleneknek és a családnak hogy mennyi mindenben támogattak minket és a picit is,erre nincsenek szavak életünk legnagyobb csodája itt van velünk és ez felbecsülhetetlen kincs <3

2014. szept. 17. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!