Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok mit csináljak?

Terhes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
2hetes a magzat de nem tarthatók meg de nem tudok el menni abortuszra se mert nem vagyok képes hagyni hogy bennem fel darabolják a babát.kétsegbe esett vagyok(16.evesvagyok)

2014. aug. 19. 14:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ha menstruáció után kb 14. napon szakadt ki a gumi, akkor bizony nagy a valószínűsége, hogy terhes vagy. Most menj el és vegyél egy tesztet, aztán ha pozitív, akkor irány a doki. Sajnos mást nem tudsz tenni, nagyon fiatal vagy még és ezt te is tudod. Próbálj meg beszélni anyukáddal, bármilyen is a kapcsolatotok, itt szükséged lesz segítségre.
2014. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

koszi most öntöttél belém egy kis reményt:)

Csinalok majd tesztet de az már az elso pár napos terheséget is ki mutassa?

csak az a baj hogy vanak ezek a kis apró jelek amik teljesen be paráztatnak szoval nem tudom remélem meg jön minnél hamarabb mert ha terhes vagyok akkor nem tudom mit csilálnék..

2014. aug. 19. 15:40
 13/37 A kérdező kommentje:
Csutortokon el megyek tesztet venni
2014. aug. 19. 15:46
 14/37 anonim ***** válasza:

Menstruáció ki maradása után kimutatja igen :) akar mar ma is tesztelhetsz :) nyugodj meg. Remélhetőleg csak szimplán késik :) nekem is volt olyan 17 évesen :) 10 napot késett akkor csináltam tesztet nega lett másnap megjött :)

Mikor igazából terhes voltam akkor kimutatta szép pozitív 2 Csikos lett :)

Mostmár 10 hós a lányom .

Ja igen a tünetek re visszatérve 5 hetes terhes voltam mikor rosszul lettem, akkor csináltam tesztet addig semmi jele nem volt annak hogy terhes lehetek a mensimet meg nem néztem hogy késik e. Szóval korai meg a tünet .

2014. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Remelem tényleg csak késik mert ha nem akkor én komolyan nem tudom hogy mit képen csinálnom

sajnos ma nem tudok el menni venni tesztet hnap meg ugye minden be lesz zárva szoval marad a csutortok:///

2014. aug. 19. 15:50
 16/37 anonim ***** válasza:

Persze a rosszullétes tünet korai, de könyörgöm: kilyukadt a gumi, kb pont a peteérés idejében...nem vett be gondolom 72 órásat, és már késik neki 1 hetet.

Amúgy pontos szokott lenni a menzeszed?

2014. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Jól van . Addig lehet meg is jön :) csak ne stresszelj . Nagyon be beszéltek magadnak hogy terhes vagy ! Nem szabad ! :)mert látod ez avege késik a mensi ! Drukkolok hogy ne legyen baba ( bar hülyén hangzik , es meg sose mondtam ilyet ) :D

NYUGALOOOM! annál hamarabb fogsz mensizni ha nem vagy terhes . Próbálj meg másra gondolni :)

2014. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

csütörtökig még hátha megjön

ha mégis terhes vagy,akkor mielőbb irány a doki, és muszáj lesz szólni anyukádnak.

2014. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem h igazad lesz es csak késik:)
2014. aug. 19. 16:00
 20/37 A kérdező kommentje:
hat egy két napot szokott csuszni de az 1hét mar sok..szoval ha csutortokig nem jon meg akkor meg csinalom a tesztet és ha pozitív akkor muszaj lesz beszelnem anyumal
2014. aug. 19. 16:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!