Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok mit csináljak?

Terhes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
2hetes a magzat de nem tarthatók meg de nem tudok el menni abortuszra se mert nem vagyok képes hagyni hogy bennem fel darabolják a babát.kétsegbe esett vagyok(16.evesvagyok)

2014. aug. 19. 14:56
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
47%
Eszméletlen, hogy milyen rosszindulatuak az emberek... Ha nem védekezik, akkor azért cseszegetnétek, ha védekezik, akkor találtok mást! 16 évesen én is össze lennék zavarodva, ha egy esetleges terhesség állna fent. (mellesleg 16 évesen én sem tudtam, hogy létezik esemény utáni tabletta) Mindenképp csinálj tesztet és beszélj anyukáddal!
2014. aug. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
59%

#31

Aki szexelni tud, az legyen tisztában a védekezési módszerekkel is, és azzal is, hogy mit kell tenni, ha pl kiszakad az óvszer! Az esemény utáni tablettáról nem tudni elég gáz dolog, én nem hirdetném a helyedben...

2014. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, elolvastam az összes kommentet.

Kedves kérdezö, neharagudj, de bele bonyolodtam és semmit sem értek. Ird már le pontosan légyszives, hogy mikor lyukadt ki a gumi, mikor kellett volna megjönnie a menzesznek? Nem biztos hogy terhes vagy,.. De ha már szeretkezel a pároddal, jobb lenne elöször tisztába lenni a következményekkel, vagy ha nem tudtok a szexröl még semmit, jobb nem bele kezdeni. Rögtön esemény utáni tablettát kellett volna venni,és a teszttel ne várakozz. Csináld mihamarabb.

2014. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Na, mit mutat a teszt???
2014. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok ! Csináltál tesztet ? Vagy megjött már ? Mi az eredmény ?
2014. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
hahooooooo, van hír?
2014. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
MEGJÖTT TEGNAP
2014. aug. 22. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!