Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hulye kerdes, szules es infuzio?

Hulye kerdes, szules es infuzio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi a hulye kerdesert, de azo gondolkodtam el hogy szuleskor az infuziot hova kotik be? A kezfejre az alkarba vagy konyokhajlatba?

Bocsi ha hulyeseget kerdeztem..csak van amelyiket nem birom elviselni es erre nem gondoltam.

Koszi a valaszokat!!



2014. nov. 22. 14:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Annyira nem is hosszú.Egyébként több méret van.Melyik színűt láttad goggle-n?
2014. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jo isten!:)

Mar elore felek tole. Soha eletemben nem voltam korhazba egy ejszakat sem..meg infuziot sem kaptam. Meg se merem nezni azt a tut!:)

Hat remeljuk a vajudas szules fajdalma elveszi a figyelmem..igaz utana is ott lesz a kezemben!

Koszi nektek!!

2014. nov. 22. 15:58
 13/17 anonim ***** válasza:
Én kézfejbe kaptam, fel sem merült, hogy máshova esetleg. Először én is megijedtem, de mikor beszúrta a szülésznő pont jött egy fájás így azzal voltam elfoglalva, nem az infúzióbekötéssel, de amúgy kibírható! :)
2014. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem automatikusan kézfejbe adták,de egyáltalán nem fájt,pedig nagyon nem birom elviselni......
2014. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

11 ha ezt nézem tényleg majdnem felér csuklóig a kézfej közepétől..

jól éreztem én :(

[link]



ez engem nagyon megrázott, dehát én nem számítok a fóbiámmal

2014. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

amúgy az enyémnek átlátszó fehér volt a kupakja, de a véremre ahogy csordogál a csőben jobban emlékszem..

[link]

2014. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A felül lévő kupak színét kell nézni.A zöldet,amit linkelt valamelyikőtök,azt jobbára csak a mentősök használják,osztályokon nem igen,mert az már tényleg a nagy kategória.Mi is szörnyülködünk ha azt meglátjuk valakiben,pláne hajlatban.A másik képen a kék kupakos még kicsinek számít.Annál csak egy kisebbet ismerek,a citromsárgát.Általában a legtöbb osztály vagy a kéket vagy az egyel utána következőt a rózsaszínt használja.
2014. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!