Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is barnázgatott, vérezgete...

Más is barnázgatott, vérezgetett terhesen?

Figyelt kérdés

harmadjára barnázgatok, van fogadott orvosom, ő azt mondja, ha ilyen van, akkor menjek be a kórházba, nézessem meg magam. a kórházban meg mindig elmondják, hogy egy kis barnás maszatolás miatt ne rohangáljak be, nem kell ennyire ráparázni, másnál is van, stb.

nyugtassatok meg, hogy veletek is előfordult, tényleg nem gáz?!?

én már teljesen kikészültem.

akinek volt ilyen, az végig tp-en volt vagy azért dolgozott?



2016. febr. 17. 16:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nekem egy kis barnás folyásom volt, emiatt is veszélyeztetettnek vettek és feküdnöm kell. Azt mondta a dokim, ha még egyszer előfordul akkor befektetnek. Most 19 hetes vagyok, én sem hagynám annyiban
2016. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, milyen lelki nyugalomról írsz? voltam orvosnál minden vérzéssel, pénteken lesz az orvosom, holnap megyek hozzá, fekszem szüntelenül, csak pisilni kelek fel...

egyáltalán nem vagyok nyugodt, ezért is tettem fel a kérdést, hogy akinél volt ilyen, írja már le, hogy minden oké volt

2016. febr. 18. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!