Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is barnázgatott, vérezgete...

Más is barnázgatott, vérezgetett terhesen?

Figyelt kérdés

harmadjára barnázgatok, van fogadott orvosom, ő azt mondja, ha ilyen van, akkor menjek be a kórházba, nézessem meg magam. a kórházban meg mindig elmondják, hogy egy kis barnás maszatolás miatt ne rohangáljak be, nem kell ennyire ráparázni, másnál is van, stb.

nyugtassatok meg, hogy veletek is előfordult, tényleg nem gáz?!?

én már teljesen kikészültem.

akinek volt ilyen, az végig tp-en volt vagy azért dolgozott?



2016. febr. 17. 16:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Csak egyszer barnáztam 6 hetesen kaptam utrogestant utána megszűnt a barnázás nem volt semmi gond. 12 hetes koromig táppénzen voltam aztán visszamehettem dolgozni. Amilyen nehezen indult a terhesség olyan könnyű lett a második és a harmadik trimeszter.

Nálad elég valószínűtlen, hogy a progeszteronnal lenne gond. Abban az esetben a kismama elkezd barnázni egy pár napig majd vérezni. Ettől függetlenül elég gáz az az orvos hozzáállása, meg se nézett?

2016. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

nyilván 12. hét után nem kapok progit ;)


ma nem vizsgált meg, azt mondta nem bolygat meg emiatt, szombaton vizsgáltak és pénteken megyek a saját orvosomhoz, vele csak telefonon beszéltem

2016. febr. 17. 18:20
 13/22 anonim ***** válasza:
A húgom hematóma miatt talán a 20. hétig vérzett. 3x jött ki a hematóma a magzat mellett neki. De már jól van, 25 hetes.
2016. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Van aki végig kapja a progit :)
2016. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem úgy volt, hogy 3éve mikor terhes voltam, akkor 8hetesen elkezdtem barnázni, lett egy heamatoma, az folyamatosan vérezgetett,majd 16 hetesen elöntött a vér, és sajnos elvették tőlem a picit. Utána mikor terhes lettem megint elkezdtem barnázni 6hetesen, akkor is kaptam progreszteront,de az meg kimart, és az barnázott, a 12.héten abba hagytam, el is múlt a barnázni, majd egyszer még előjött a 15 héten, egy egyszeri alkalom volt, rohantam a kórházba, ott csináltak egy uh-ot, mondták, hogy pici rendben, menjek el a dokihoz, de ilyen miatt, ha nem rendes vérzés, akkor nem kell rohannom. Elmentem a dokihoz aznap délután, megvizsgált, mondta, hogy minden oké, de ilyenkor már egy kevés, egyszeri barna folttól nem kell megijedni. Az után nem jelentkezett szerencsére, már 7hónapos a kisfiam. Úgyhogy nálam jelentett rosszat is, meg szerencsére olyan is volt, hogy nem okozott gondot. Szorítok neked, de gondolom ha kinyílt a méhszájad akkor sűrűbben néznek nem? Amúgy mekkora mennyiségű a barnázás,És mennyi a méhszáj értéked? Ennyi idősen kinyílt méhszájjal csodálom, hogy haza engedtek.
2016. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem voltam tàppénzen, dolgoztam végig. A babàra rànéztek uh-val a kh-ban, nem volt haematóma, méhszàj zàrt volt, azt mondtàk, nem tudják, hogy honnan a vérzés, biztosan nem a méhből. Abban maradtunk, ha görcsölök, vagy a barnàzàsból, pici vérzésből élénkpiros vérzés lesz, és erősödik, azonnal rohanjak be. De mindig csak a szokàsos rózsaszìnes tisztasàgi betét volt, a méhszàj pedig nem nyìlt tovàbb. (Cx 3100l Együttlétek utàn volt vérzés, ìgy azokat felfüggesztettük, meg is szűntek (amúgy az együttlét utàni vérzés a.méhszàjseb tipikus tünete).



Az orvosod jól teszi, ha csak uh-t csinàl, nyìlogató méhszàjat nem kell buzeràlni, uh-val pedig úgyis làtszik, hogy nyìlik-e.

2016. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

jajj nagyon köszön a megnyugtató válaszokat is!!! :)))


csak "kúpnyit" nyílt a méhszájam, ettől azért nem ijedtem meg én se :)

hétvégén egy fél tenyérnyi barnás folt volt a bugyimon, ma meg csak ahogy megtöröltem, a papíron volt barnás nyák. tényleg nem nagy, de nagyon ijesztő

2016. febr. 17. 20:58
 18/22 anonim ***** válasza:
12-14 hétig barnáztam. Bementem a kórházba, megnézték, hogy a mészáj zárt, méhlepény, baba rendben. Elmentem a saját orvosomhoz is. Ugyanezt látta, de adott progeszteront is. Pár nap után már nem barnáztam.
2016. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nem szeretnélek megijeszteni, előre modnom, hogy ami velem történt az én életem az én sorsom, nem jelenti azt, hogy ez mással is megtörténhet. Két terhességemben kétszer nyílott idő előtt a méhszájam. Első esetben "elkaptuk" és fekve, de el tudtam vinni a terhességet a 34. hétig. (De akkorra már a teljes visszatartási programon végig jártunk és a végén kórházban voltam.) Másodjára arra sem volt időm, hogy felfogja, hogy kinyílt a méhszájam. Az orvosom leoltás után azonnal össze akart varrni... de sajnos nem jutottunk el a leoltásig. Nem részletezném.

Mindkét esetben idő előtt kinyílt a méhszájam, Mindkétszer ezt nagyon enyhe barnás, vagy sárgás színű nagy mennyiségű folyás is jelezte, volt mellette nagyon nagyon enyhe hasszurkálás, olyan érzésem is hogy "húz a hasam", meg olyan székelési inger, hogy hiába mentem nem jött semmi az inger meg maradt.

Mindenkinek úgy kell cselekednie, ahogy érzi, ahogy gondolja, hogy jó lesz. Hallgass az ösztöneidre. Ha itt megerősítést vársz a félelmeidre, lehet hogy kapsz és megnyugodsz, de attól a méhszájad tovább nyílhat és azt viszont itt senki nem tudja neked diagnosztizálni, de Te sem magadnak, merthogy az egy nagyon alattomos dolog, nagyon nehéz úgy elcsípni, hogy tényleg legyen ellene hatékony segítség, ha rossz a helyzet.

Én kérném az orvosomat, hogy gondolkodjon el a lehetőségeken, de legalábbis lefeküdnék, megemelném az ágy végét és várnám az időmet.

Semmi jót nem jelent a középidős barnázás... Sajnálom nem tudok Neked szebbet jobbat mondani. Csak azt, hogy figyelj oda magadra!!!!

2016. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

kérdező, nem ironikusan, hanem komolyan mondom, hogy irigylem a lelki nyugalmad. nekem volt a 22. héten az a kis vérzésem, amiről írtam. én kirohantam a megbeszélésről, berontottam a férjem irodájába, aztán bőgve hívtam a taxit, és a kórházba úgy mentem be, hogy na, akkor én ezt most megszülöm...


akkora sokkban voltam, hogy az egyik nővér szavait nem értettem, ő meg letorkolt, hogy toljam le a szoknyámat. az orvos meg kiparancsolta, hogy itt így nem viselkedhet.:))


aztán kiderült, hogy egy kis semmi volt, de az orvosom egyértelműen mondta, hogy azonnal jönni kell, ha barnázás vagy vérzés van. szerencsére azóta nem volt, lekopogom.


nem gondoltam amúgy, hogy ennyire túlparázósak vagyunk, de biztosan amiatt van, mert vetéltem már és a dokim is óvatos típus.

2016. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!