Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztosan vetélés lehet? 5...

Biztosan vetélés lehet? 5 hetes vagyok kb.

Figyelt kérdés
2 napig erősebb piros vérzésem volt ma már csak a WC papíron van egy kevés, voltam orvoshoz aki azt írta a papírra h fenyegető vetélés, kaptam rutascorbint a vér nem darabos hanem csak élénk piros 2 napig volt erősebb 1 hét múlva kell vissza mennem a dokihoz UH -ra de addig megőrülök volt már így valaki és mégis megmaradt a baba ?

2016. dec. 10. 14:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

En vagyok a 6 hetes kismami, szoritok Neked! Majd ird meg a fejlemenyeket!

Nekem sem konkretan darabos de felvatlva elenkpiros vagy sotetbordo olyan mensi szeru.. Tegnap nezett ram a doki. Hetfon 7mm petezsak volt sejtheto szikholyaggal, tegnap, azaz 5 nappal kesobb a verzes ellenere 17mm petezsak szikholyaggal es egy sejtheto embrioval szivhang nelkul. Egyelore remenykedunk. Utro, rutascorbin, magnezium, fekves. Verzesem hol van, hol nincs. Kedden nez ram ujra a doki, azt mondta h ő addigra mar a szivhangot varja es ha nem talalja akkor a verzes miatt elgondolkozunk a muteten. Imadkozom minden nap.

2016. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Minden képpen megírom mi lett ! Nekem csak a rutascorbint írta és azt mondta h ne idegeskedjek ugyanis látta rajtam h végig sírtam a rendelő előtti várakozást , az a baj h nekem nem jött sötét barna csak piros vér . Igen én is minden nap imátkozom h ne vegye el mert szeretni fogjuk . Ha neked van valami fejleményed én is várom h mi lett :) Szorítok neked nagyon !
2016. dec. 11. 08:40
 13/31 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet azóta? Vérzés? Pihengetsz?

A 6 hetes kismami szintén fenyegető vetéléssel

2016. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Szia igen pihengetek , meg elkeztem szedni a rutascorbin mellé a magne b6-ot is, 2 napig volt erős piros vérzésem azota csak barna cseppek reggel csinálok egy tesztet ha negatív lesz akkor már szerintem mindegy :( Voltál orvoshoz ? Ő mondta h fenyegető vetélésed van? Láttak már nálad valamit az UH-n?
2016. dec. 12. 12:28
 15/31 anonim ***** válasza:

Igen, orvosi "diagnózis" a fenyegető vetélés nálam.


5+3-nál volt 7mm petezsák.

Aztán volt 2 nap erős vérzésem, majd azóta is vérezgetek.

6+1-nél 17mm petezsák embrió sejthető, de nincs szívhang. Holnap 6+4-nél megyek újra, várjuk, hogy lesz-e már szívhang.


Utrot használom és pihenek, de továbbra is vérezgetek, így teljesen bizonytalan.

2016. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Kívánom a legjobbakat remélem holnap hallhatod már a pici szívhangját is majd írd meg mi volt:)
2016. dec. 12. 13:11
 17/31 anonim ***** válasza:
Sziaa ujra 6 hetes kismami vagyok. Minden verzes ellenere ma 6+4-nel 22mm petezsak es 3mm embrio szivhanggal. Ugy sirtam az uh-n h alig birta lemerni a doki...
2016. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Szia annyira örülök neked gratulálok remélem ilyen rendben lesz minden mindvégig veled ,sajnos én nem lettem előrébb reggel csináltam egy tesztet ugyan olyan halványka a második csíkom mint amit legelőször csináltam menszi kimaradása után egy héttel kb most nem tudom hogy mivan ,hogy ez mot már azért ilyen mert csökken lefelé vagy nem változott semmit mert lassan megy fel a hcgm nem tudom
2016. dec. 13. 13:49
 19/31 anonim ***** válasza:
Mikor is mesz dokihoz?
2016. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Jövő hét kedden kellen mennem de gondolkozom h már a héten elmegyek, mert számolgattam és ma lennék 6 hetes csak látja már ha van valami ha meg nincs azt is meg tudja mondani
2016. dec. 13. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!