Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztosan vetélés lehet? 5...

Biztosan vetélés lehet? 5 hetes vagyok kb.

Figyelt kérdés
2 napig erősebb piros vérzésem volt ma már csak a WC papíron van egy kevés, voltam orvoshoz aki azt írta a papírra h fenyegető vetélés, kaptam rutascorbint a vér nem darabos hanem csak élénk piros 2 napig volt erősebb 1 hét múlva kell vissza mennem a dokihoz UH -ra de addig megőrülök volt már így valaki és mégis megmaradt a baba ?

2016. dec. 10. 14:51
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Mert igazából azt sem tudom mennyi ideig lehet még pozitív a teszt vérzés után mert olvasgattam hogy valakinek már a vérzés 2.napján negatív lett meg a vérzés után egyből én meg múlthéten véréztem
2016. dec. 13. 15:03
 22/31 anonim ***** válasza:
En meg folyamatosan verzek es megis ott van egy elo embrio.. en a helyedben elmennek a heten.
2016. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
de te mennyire vérzel és mióta ?
2016. dec. 13. 16:02
 24/31 anonim ***** válasza:
Multheten kedd-szerda barnaztam erosen. Csut-pentek mensi erossegu de nem darabos verzes. Sok. Szombaton doki majd utro 3*2. Azota is tart a verzes hullamzoan de nem olyan erosen mint multheten, az nem jott vissza. Azota hol barnazok, hol pecsetelo verzes.
2016. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nekem is kb így volt ,múlthéten hétfő - kedd barna szerda csüt.erős piros vérzés péntek-szomb.megmár párcsepp azóta meg semmi
2016. dec. 13. 17:48
 26/31 A kérdező kommentje:
Az erőssebb vérzésnél görcsölgettél vagy nem nyilalgatott a hasad aljába? és 6 hetesen van már vmi tüneted ? Bocsi a sok kérdésért !:)
2016. dec. 13. 17:52
 27/31 anonim ***** válasza:

Semmi gond a kerdesekert! :)

Nem gorcsoltem sem a verzesnel, sem a barnazasnal.

Volt mar 2szer nagyon erosen ram toro hanyinger, mas egyelore nincs. Illetve az a feszulo erzes a mehnel.

2016. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező kívánom hogy minden rendben legyen! Nekem már másnap elhalványodott a tesztem 6 hetesen. Neked nagyon szorítok!!
2016. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Engem meg igazából csak a szagok amik kínoznak meg a cicim de az is inkább este meg reggelre! :) Utolsó válaszoló köszönöm szépen én múlthéten véreztem tegnap reggel meg ugyan olyan volt a tesztem mint a legelső amit csináltam az sem volt teljesen erős 2.csík meg ez sem
2016. dec. 14. 05:45
 30/31 A kérdező kommentje:
Szia 6 hetes kismama ma voltam orvoshoz nincs már baba :( de neked minden jót kívánok és boldog baba várást
2016. dec. 16. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!