Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Karácsonykor ismerkedni valaki?

Karácsonykor ismerkedni valaki?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, addig fogom próbálni, míg nem jön össze.


23 vagyok, programozóként dolgozok (no, nem az a tipikus-tévhites programozó nem vagyok, mégha neten is ismerkedek többek között).

184cm magas, 80 körüli kg, kűzdősportoltam egész életemben...

Szeretek rajzolgatni (főleg graffiti), a szokásos: sorozatok, filmek.


Kifejezetten kedvelem a Csillagok Háborúját.


Foglalkoztat a történelem, és szeretem a pszichológiát is.


A hajam szőke, a szemeim kékek, az alkatom átlagos/fitt.


Öm... ja és vegán vagyok, szóval előny, ha te is vegán vagy, vagy legalábbis nyitott vagy erre!


u.i.: Délen élek, szóval ezt is lehet érdemes figyelembe venni.



2020. dec. 25. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim válasza:
Amúgy igaza van, éreznek fájdalmat, csak nem hang alapján...
2020. dec. 26. 00:24
 12/62 anonim válasza:
éreznek fájdalmat, vannak erre tudományos bizonyítékok, nagyon sok, mikor készülékre kötötték a növényt és sérülést okoztak neki és a készüléken az jel ilyen nagy kiugrásokat végzett. meg a növények is társulásokban, társadalmakban élnek, különböző csoportokat alkotnak. stb.
2020. dec. 26. 00:27
 13/62 A kérdező kommentje:

Továbbra is várom a tudományos cikket hivatkozásokkal és nevekkel.

Mert csak papolsz, de bizonyítékot tovább sem tudsz adni :)


Ismétlem: most nem ez kéne legyen a fő téma, és kérlek titeket ne spammoljátok tele hülyeségekkel a válasz-szekciót.


Én itt komoly céllal írtam ki a kérdést.

2020. dec. 26. 01:40
 14/62 anonim válasza:
2020. dec. 26. 01:57
 15/62 anonim válasza:
Bocsi, az eddigi válaszokat nem olvastam el, de ha van kedved akkor beszélhetünk, aztán meglátjuk mi lesz. 😊 19 éves vagyok
2020. dec. 26. 01:57
 16/62 anonim válasza:
2020. dec. 26. 02:01
 17/62 anonim válasza:
Egyszerű, nem szoktál keresni. Gyökér vagy, ennyi.
2020. dec. 26. 02:01
 18/62 A kérdező kommentje:

16-os: Senki nem mondta, hogy nem regálnak a környezetükre. A fa is ha megvágod, - fafajtától függően - elkezd gyantázni, vagy nedvet ereszt.

A növények élők, de nem érzők. A kettőt különböztessük már meg, kedveseim.


Keress már a 2 csatolt hivatkozásnál rá arra, hogy ,,feel" vagy hogy ,,pain". Egyiknél sem erről van szó. Csak, hogy jeleznek. Ismétlem: mert élőek. De a reakció nem azt jelenti, hogy fájdalmat éreznek, mint mi.


Nem értem miért lettetek hirtelen ekkora növényjogi aktivisták! :D :D :D

Ha ennyire fontosak a növények nektek, miért eszitek meg őket? Miért nem fényt esztek?

Ahogy mondtam, a növények nem éreznek, én ezért eszem őket.

Az állatok éreznek, ezért nem eszem őket. Nem olyan nehéz ez.

2020. dec. 26. 02:08
 19/62 A kérdező kommentje:

Amúgy nem vágom emberek, el is olvastátok a cikket? Mert valószínű nem.

Ha elolvastad volna linkelés előtt, akkor tudnád, hogy ez még véletlenül sem mondja ki, hogy éreznek fizikai fájdalmat a növények.

Továbbá ezt az egyik kommentelő is észrevette - idézem:


Ha tudományosan akarjuk megközelíteni... akkor ez nem több egy kémiai reakciónál. A fájdalom érzéséhez és felfogásához komplex idegrendszer kell. Ez bizonyos halaknál sincs meg. Tehát egyszerűen el sem jut az inger az agyig. A növényeknél meg nincs is agy.

Ha reflexesen felhúzod a lábadat miután belelépsz egy szögbe, azt a gerincvelőd reflexes hálózata váltja ki. A fájdalom csak később jut el az agyadba.


Ismétlem, nem olyan nehéz a logika. Használd.

2020. dec. 26. 02:14
 20/62 anonim válasza:
Na pont az ilyen agyatlanokkal nem fogok ismerkedni. Na pá
2020. dec. 26. 02:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!