Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Karácsonykor ismerkedni valaki?

Karácsonykor ismerkedni valaki?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, addig fogom próbálni, míg nem jön össze.


23 vagyok, programozóként dolgozok (no, nem az a tipikus-tévhites programozó nem vagyok, mégha neten is ismerkedek többek között).

184cm magas, 80 körüli kg, kűzdősportoltam egész életemben...

Szeretek rajzolgatni (főleg graffiti), a szokásos: sorozatok, filmek.


Kifejezetten kedvelem a Csillagok Háborúját.


Foglalkoztat a történelem, és szeretem a pszichológiát is.


A hajam szőke, a szemeim kékek, az alkatom átlagos/fitt.


Öm... ja és vegán vagyok, szóval előny, ha te is vegán vagy, vagy legalábbis nyitott vagy erre!


u.i.: Délen élek, szóval ezt is lehet érdemes figyelembe venni.



2020. dec. 25. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim válasza:
Anyukád meg a nevelésed baszta el jól, ki kellett volna mosnia szappannal a szaros szádat. Kapjál már az agyadhoz, senki nem káromkodott, te kezdtél hittéríteni, meg lenézni másokat! Esküszöm a te fajtád miatt nem merem elmondani már senkinek, hogy vegetáriánus vagyok, mert egyből ilyenre asszociálnak az emberek, annyira lökitek a szektás dumát.
2020. dec. 26. 13:29
 32/62 A kérdező kommentje:

Az a te szégyened. A vegetáriánus nem is tesz szinte semmit, hogy javuljon a világ.


Vicces, hogy az emberek jöttek provokálni, és mikor válaszoltam a kérdéseikre, én vagyok a szar.


Nekem nem kell közösködés a vegákkal, kazoopiátokkal kimosott agyúak :D

2020. dec. 26. 14:10
 33/62 anonim válasza:
27es vagyok ismét. A te választásod a nyelv (ts/scss) vagy kollégád / főnököd választása?
2020. dec. 26. 17:04
 34/62 A kérdező kommentje:
Te is csak baszogatsz.
2020. dec. 26. 17:56
 35/62 anonim válasza:
Egyébként ez tényleg érdekes, én se láttam még olyat, hogy aki eszik húst, az bele kötne abba aki nem, de fordítva mindig elő jön ez.
2020. dec. 26. 18:06
 36/62 A kérdező kommentje:
Én láttam. Bárhol kiderül, hogy nem eszek húst, egyből támadnak. Szóval valószínű vakon és süketen jártok a társadalomban :D
2020. dec. 26. 19:56
 37/62 anonim válasza:
Te amúgy troll vagy, vagy csak ekkora punci hiányod van, hogy ilyen bunkó vagy? Ha utóbbi, akkor próbálkozhatsz akárhogy, szüzen fogsz meghalni, amíg nem változtatsz.
2020. dec. 26. 21:22
 38/62 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy szűz vagyok? :D Istenem. Milyen ítélkezés megy egyből.
2020. dec. 26. 21:29
 39/62 anonim válasza:
Abból, hogy ilyen elkeseredetten vergődsz még itt is, ahelyett hogy továbbállnál.
2020. dec. 26. 23:12
 40/62 A kérdező kommentje:
De megint csak azt tudom mondani, hogy jöttök itt telespammolni a kérdésem. Szánalom.
2020. dec. 26. 23:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!