Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Karácsonykor ismerkedni valaki?

Karácsonykor ismerkedni valaki?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, addig fogom próbálni, míg nem jön össze.


23 vagyok, programozóként dolgozok (no, nem az a tipikus-tévhites programozó nem vagyok, mégha neten is ismerkedek többek között).

184cm magas, 80 körüli kg, kűzdősportoltam egész életemben...

Szeretek rajzolgatni (főleg graffiti), a szokásos: sorozatok, filmek.


Kifejezetten kedvelem a Csillagok Háborúját.


Foglalkoztat a történelem, és szeretem a pszichológiát is.


A hajam szőke, a szemeim kékek, az alkatom átlagos/fitt.


Öm... ja és vegán vagyok, szóval előny, ha te is vegán vagy, vagy legalábbis nyitott vagy erre!


u.i.: Délen élek, szóval ezt is lehet érdemes figyelembe venni.



2020. dec. 25. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

Nem igazán veszteség az, hogyha te nem tudsz gondolkodni.

Én sem születtem vegánnak. A színtiszta logika vitt rá erre. Meg az empátia.

Aki arra nem képes, hogy megmentse az állatokat, a környezetét és a saját egészségét, azzal nincs miről beszélnem :D


Méghogy agyatlan. Egész életünkben erőszakra neveltek. Én, mikor ellent mondok az erőszaknak, akkor agyatlan vagyok. *taps*

2020. dec. 26. 02:31
 22/62 anonim válasza:

"Aki arra nem képes, hogy megmentse az állatokat, a környezetét és a saját egészségét, azzal nincs miről beszélnem :D"

Itt tűnt el a szimpátiám irántad, pedig én is tisztában vagyok azzal amit állítasz, és vegetáriánus vagyok, sportos, korban hozzád illő, gondoltam miért ne... Aztán jött ez a komment. :(

Azért, mert valaki itt húzza az agyad, már egyből lenézed azokat akik húst esznek. Nekem ez vegetáriánusként sem szimpatikus. :(

2020. dec. 26. 04:29
 23/62 anonim válasza:

Engem húsevőként nem zavar az, hogy Te nem eszel húst. Velem ellentétben, Te miért nem tudod elfogadni, hogy nemcsak a Te táplálkozási módszered lehet helyes? Miért érzed kötelességednek a hittérítést?

Szinte rosszabbak vagytok ti vegánok, mint valami szekta...

2020. dec. 26. 07:46
 24/62 A kérdező kommentje:

Leírtam. Mert a te táplálkozásod rá van erőltetve oylan érző, élni akaró élőlényekre, akiket nem biológiai szükséglet megenni.


Mi akarjuk megmenteni a Földet, te meg köpködsz itt és zabálod tovább a mérget, pusztítod a Földet, szennyezed a mindennapi választásoddal a folyókat, tavakat, és az összes vizet, amib bármit beleengednek ezek a farmerek.


Nem tudom miért nem fogod fel, hogy ezzel neked akarok jót, a környezetnek, és az állatoknak is.


Te nem húsevő vagy. Ha húsevő lennél nem boltban, előre felvágva és csomagolva vennéd a húst, és nem kéne szarrá hőkezelned.

Az oroszlán és a farkas sem szupermarketben veszi a húst. És még véletlenül sem sütik vagy főzik teljesen szét, hogy képesek legyenek elrágni.

Ez egy mese. Ha húsevő vagy midnenevő lennél, nem undorodnál a vértől, képes lennél az álkapcsoddal és a karmaiddal elejteni a prédád. De nem vagy erre képes - mint jól tudjuk.


A húsevés a Jégkorszakban alakult ki, mert nem volt elég élelem, és hőkezeléssel képesek vagyunk úgy lenyelni a húst, hogy ne öklendezzük fel.

Nyersen ha ennéd bele is halnál idővel. Nem atomfizika ez. Hanem képmutatás és a természet megtagadása.


Gondolj bele mekkora pénzek vannak abban, hogy te továbbra is kamu-húszabáló legyél. Mennyit keresnek azon az adott iparágak?

És mit kapok én anyagilag azért, hogy te kicsit logikusabban gondolkodj, s válts vegánra? Semmit.

Ezen is talán érdemes lenne elgondolkodni, hogy én semmilyen anyagi haszon nélkül is mindenkinek jót akarok. Ez a válaszom.

2020. dec. 26. 10:13
 25/62 anonim válasza:

Engem az zavar, hogy saját magaddal vagy ellentétben. Képmutatásnak érzed, hogy állatokat egyél, miközben környezetvédő, meg aktivista vagy. Akkor növényt se egyél, mert az is a környezetünk védelme.


"Ha ennyire fontosak a növények nektek, miért eszitek meg őket? Miért nem fényt esztek?"


én eszek húst és növényt is, annak ellenére hogy szeretem az állatokat, környezetet, mert a szervezetünk vegyes táplálkozásra van berendezkedve és ez az élet része.

de a te érveid ellentétben vannak egymással, ha olyan nagy aktivista vagy, akkor növényt se szabadna enned az elveid alapján, csak terméseket(lehullott gyümölcsök, érett magok, gabonák), valamint tej, tojás, stb. de élő növényt, vagy növényen lévő termést nem szakíthatnál le.

2020. dec. 26. 10:24
 26/62 A kérdező kommentje:

Na, ezt is szépen elbasztátok, mint mindent. :D

Minden kommentszekcióba oda kell szarnotok...

2020. dec. 26. 10:55
 27/62 anonim válasza:

Szia

Mit és milyen nyelveken programozol?

2020. dec. 26. 11:29
 28/62 A kérdező kommentje:

Hát, front-end vagyok.

Angulárban dolgozunk most, ami nem egy programnyelv, hanem front-end keretrendszer.

Szóval typescript, meg rendszerint scss-t használok, de az sem külön programnyelv, csak superset, hasonlóan mint a .ts a .js-hez képest.


:)

2020. dec. 26. 12:30
 29/62 A kérdező kommentje:

A ,,mit"-re nem válaszoltam, bocsi, pótolnám:

a cég, akiknek dolgozok ilyen pontfelhőtechnológia-kezelő szotfvereket programoz deszktopra és webre. Szóval olyasmit is tud, mint a google maps street view-ja, csak ezen kívül egy vagy több pontfelhőt kezel párhuzamosan, ahol mindenféle custom beállítással lehet manipulálni a felhőt...


Szóval én személy szerint GUI/UI/UX részét csinálom, valamennyit tesztelek, meg mikor kell, funckiót írok egyes részeknek (front-end részre). Ikonokat tervezek és valósítok meg igény szerint. Újragondolok egyes komponeseket.

2020. dec. 26. 12:35
 30/62 anonim válasza:
bizti sokat kereshetsz ilyen programozóként :)
2020. dec. 26. 12:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!