Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Karácsonykor ismerkedni valaki?

Karácsonykor ismerkedni valaki?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, addig fogom próbálni, míg nem jön össze.


23 vagyok, programozóként dolgozok (no, nem az a tipikus-tévhites programozó nem vagyok, mégha neten is ismerkedek többek között).

184cm magas, 80 körüli kg, kűzdősportoltam egész életemben...

Szeretek rajzolgatni (főleg graffiti), a szokásos: sorozatok, filmek.


Kifejezetten kedvelem a Csillagok Háborúját.


Foglalkoztat a történelem, és szeretem a pszichológiát is.


A hajam szőke, a szemeim kékek, az alkatom átlagos/fitt.


Öm... ja és vegán vagyok, szóval előny, ha te is vegán vagy, vagy legalábbis nyitott vagy erre!


u.i.: Délen élek, szóval ezt is lehet érdemes figyelembe venni.



2020. dec. 25. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim válasza:
Kérdező, sikerült párt találnod végül?
2021. ápr. 13. 19:30
 62/62 anonim válasza:

#60

Igen, az a természet rendje. Az viszont nem, hogy az ember tenyészti. Ez már egy "szokás", egy általunk alkotott dolog. Az oroszlán egy kevésbé intelligens lény, tőle nem lehet elvárni, hogy ne ölje meg a zebrát. Az embertől viszont el lehet. Az sem mindegy, hogy az ember teljesen egészséges életet tud élni hús, meg úgy egyáltalán bármilyen állati eredetű étel nélkül. Ez az oroszlánról nem mondható el. Ha én leütök egy nőt, bevonszolom a barlangomba és közösülök vele, az is elítélendő mind etika, mind az általunk alkotott törvény szempontjából. Mégis magyarázhátom, hogy ez a természet rendje, mert az ősember is így csinálta, meg az állatvilágban is máshogy zajlik a dolog, mint ahogyan nálunk, embereknél szokás.

2021. ápr. 13. 20:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!