Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Karácsonykor ismerkedni valaki?

Karácsonykor ismerkedni valaki?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, addig fogom próbálni, míg nem jön össze.


23 vagyok, programozóként dolgozok (no, nem az a tipikus-tévhites programozó nem vagyok, mégha neten is ismerkedek többek között).

184cm magas, 80 körüli kg, kűzdősportoltam egész életemben...

Szeretek rajzolgatni (főleg graffiti), a szokásos: sorozatok, filmek.


Kifejezetten kedvelem a Csillagok Háborúját.


Foglalkoztat a történelem, és szeretem a pszichológiát is.


A hajam szőke, a szemeim kékek, az alkatom átlagos/fitt.


Öm... ja és vegán vagyok, szóval előny, ha te is vegán vagy, vagy legalábbis nyitott vagy erre!


u.i.: Délen élek, szóval ezt is lehet érdemes figyelembe venni.



2020. dec. 25. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
hát sajnos kifutottál ebből, de jövő karácsonykor tedd fel a kérdést újra.
2020. dec. 27. 09:11
 42/62 A kérdező kommentje:
Szemét állatok :D
2020. dec. 27. 11:56
 43/62 anonim válasza:
írt egyáltalán egy nő is ?
2020. dec. 27. 13:10
 44/62 Waff válasza:
Kérdező....te valami kivételesen nagy idióta megvezetett balfácán lehetsz. Láttam már itt egy-két ilyen szellemi világítótornyot...de te öcsém viszed a pálmát....
2020. dec. 27. 14:37
 45/62 anonim válasza:
Hát ahoz, hogy ezt a prosztó stílust elviseljem nekem is lenne pár kérdésem... Szóval mennyi is a fizud? Milyen autóid vannak? Mekkora a házad, és a nyaralód? Hány pincsi és csivava kutya jöhet? Ugye minimum egy Brad Pitt fiatalon vagy? Persze, leszek vega, de ez a kapcsinkban is meg fog mutatkozni, nem fog érdekelni a kolbászod. <3
2020. dec. 27. 16:39
 46/62 A kérdező kommentje:
Uncsi.
2020. dec. 27. 17:48
 47/62 anonim válasza:

Odassatok micsoda üzit kaptam a kérdezőtől! :D

"Kinek kéne egy ilyen foglepedék, mint te? :D

De sejtem ezt szőrös férfiként írtad poénból."

Vigyázzatok Breckett_5 felhasználóval, vagy titeket is lepedéknek fog nevezni! :D

2020. dec. 27. 20:58
 48/62 anonim válasza:

27es vagyok ismét. Csak szeretném tudni, hogy programozóként mennyire sodródsz az árral. Nem gond az ha nem te vagy a rangidős a cégnél és megmondták hogy ezt kell használni. Ahogy az sem gond ha te vagy a megmondóember, és a te ötleted ezeken a nyelveken fejleszteni. Mind a kettő teljesen rendben van. Csak nem tudom melyik vagy te.

Én személy szerint a pcss-t jobban szeretem

2020. dec. 28. 03:43
 49/62 anonim válasza:
Ja igen, kérdezted, hogy miért nem privátban. Azért, mert kicsit szeretnék többet megtudni rólad mielőtt irkálnánk. Ha elkezdjük, úgyis az a vége, hogy valami egyéb elérhetőséget is megadunk egymásnak, mert itt csak x percenként lehet irni. Egyáltalán nem piszkálni akarlak a kérdéseimmel.
2020. dec. 28. 03:46
 50/62 A kérdező kommentje:

De nagy vagy 27-es :D Most nagyobb lett a répuszod?


49-es: szerintem mindenre válaszoltam, rólad meg semmit nem tudok, elég aránytalan ez így. Szóval ezért gondolom, hogy csak szórakozol velem.

2020. dec. 28. 08:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!