Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Figyelt kérdés
A szerelőm ezt szerette volna rakni az autómba, mert ilyen van neki hordósban, de ragaszkodtam a Castrolhoz. Szerintetek?
2013. dec. 8. 17:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/142 watchmoretv válasza:
89%
Beke P. Lacinak üzenem, hogy ha ennyire profi és elhivatott az olajos szakmája iránt, igazán megtisztelhetne, hogy válaszában küldene egy linket, amin el lehet érni az AZ-szar meg még néhány másik, de kb ugyanolyan minőségi paraméterekkel rendelkező olaj GC-s kromatogramját. A kromatogramok legyenek rendesen feliratoza,melyik csúcs, melyik olajfrakciónak felel meg, legyen rajta a méréshez használt bemérés, a GC és a detektor típusa is, megfelelő=olvasható zoomolásban legyen nagyítva, és legyen aláírva, dátummal ellátva, KÉK (!) színű tollal. Ha ezt megteszi, elismerem, mint szakértő, addig csak egy nagyképű, de annál bénább marketinges csökevényként fogok rá tekinteni. :) Egyébként meg, mindenki vegyen olyan olajat, amilyen szimpatikus Neki, úgyis sz@r mindegyik, mert szennyezi a környezetet meg a levegőt, és ehhez felesleges 3x annyiért sz@rrá márkázott olajat venni :). Legyen CoA-ja, a többit meg majd eldönti az ára.
2014. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/142 ricsirics153 válasza:
30%
Üdv Mindenkinek! A meisterteile olajról nekem is jó tapasztalataim vannak. Ahol én dolgozom műhelybe csak ezt a márkát használjuk valamint én is ezt használom az autómba lágyabb és csendesebb járású tőle a motor. Szerintem nagyon jó minőségű motorolaj. Csak még annyi észrevétel hogy Péter normálisan válaszolt mindenkinek szerintem illő lenne mindenkinek visszafognia magát és felnőtt módon válaszolni egymásnak.
2014. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/142 A kérdező kommentje:

"csak ezt a márkát használjuk valamint én is ezt használom az autómba lágyabb és csendesebb járású tőle a motor"


Mihez képest csöndesebb? Mert a 20e Km-es fáradt olajhoz képest ezt beleöntöd, persze, hogy csöndesebb lesz.

Azt elég nehezen tudnád megállapítani így, hogy egy olaj milyen minőségű. Kb 200e Km múlva derül ki.

2014. júl. 23. 18:18
 34/142 ricsirics153 válasza:
47%
15 ezrenként cserélek olajat használtam mol-t castrolt de azokkal olajcsere után se volt ilyen lágy hangja a kocsinak. Amugy már közeledik újra az olajcsere és még mindig jó hangja van a kocsinak és nem korom fekete az olaj. Persze abban igazad van hogy pár ezer km alatt nem lehet megállapítani milyen minőségű.
2014. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/142 Phintah válasza:
22%
Én tudom miből készül illetve azt is tudom hol csomagolják és azt is tudom hogy az összes többi A.Z. terméket hol csomagolják és hogy mennyire megbízható! Higgyétek el nagyon fogtok csodálkozni! Akár egy fogyasztóvédelem előtt is elmondom ha kell :D Hogy honnan tudom? nos ezt nem taglalnám jelen helyzetben!
2014. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/142 A kérdező kommentje:
Hogy hol csomagolják az összes többi A.Z. terméket? Egész konkrétan az Unix központjában :)
2014. júl. 29. 18:49
 37/142 Phintah válasza:
70%
Ez teljes mértékben így van és azt is tudod milyen márkákból lesz az A.Z.? :)
2014. júl. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/142 anonim ***** válasza:
17%

Tisztelt Phintah!


Nagyon nagy tévedésben vagy. Ezzel a kijelentéseddel a valóságtól áthidalhatatlan távolságra kerültél.

Végig sem gondoltad amit mondasz. El sem tudod képzelni, hogy milyen mennyiségről van szó.


Mégegyszer elmondom: A Meisterteile gyártója európa egyik meghatározó olajvállata. Nyugodtan keress meg te is személyesen! Szívesen segítek képbe kerülni.


Gondold át ezt még egyszer. Ezt a fogyasztóvédelmes dolgot meg ne erőltesd. Nem jössz ki jól belőle, mert egyelőre a rossz hír keltésnél, a valótlanság állításánál nyilvánosság előtt és a hitelrontásnál tartasz. :-)


Tényleg szivesen segítek bármilyen információval, csak marhaságokat ne irkáljatok már!


Üdv.:

Beke Péter

2014. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/142 A kérdező kommentje:

"Az Unix piacvezetőként a tökéletesnél nem fogja lejjebb adni. Ezt nem is tehetjük. "


Igen, azt hiszem, hogy ez a hozzáállás vezet ahhoz, hogy évente 1000 felett van a céget elhagyók száma.


"A kiváló minőségű motorolajhoz egy tökéletes értékesítési rendszer is párosul."


A tökéletesről nekem más a véleményem. Tökéletes az az értékesítési rendszer, ahol a felső vezetőtől kezdve a területi képviselőkön át a lánc végén található kiszállítókig mindenki 100%-ban motivált, és a saját érdekének tekinti az értékesítést. Utóbbiak azok, akik a kapcsolatot tartják a vásárlókkal, akik leginkább eredményt tudnának elérni. Azonban a motivációs rendszer - szerintem egyedülálló módon - úgy van kialakítva, hogy "le leszel ugatva, illetve levonást kapsz, vagy éppen ki leszel rúgva, ha nem adsz el elég olajat". Ez minden más cégnél/terméknél úgy működik, hogy jutalékot kap, aki sokat értékesít, főleg azt figyelembe véve, hogy egy kiszállítónak ez messze nem tartozik a munkakörébe. Ennyi pénzért, ennyi munkaórával, ilyen hajtás, és ilyen anyagi felelősség mellett nem is várható el tőlük, hogy az olajjal foglalkozzanak.

2014. aug. 15. 18:52
 40/142 anonim ***** válasza:
10%

Tisztelt kérdező!

Nem tudom ismerjük-e egymást, de úgy érzem, hogy a sértettség okán eltértünk a tárgytól.


Eltér a véleményünk, de ez nem baj.

Az viszont igen, hogy a kenőanyag értékesítésről eszméletlen téves képed van.

Az én vezetésem alatt ez egészen biztosan nem így van. Ebbe nem akarok bele menni. Esetleg keress meg és szívesen beszélgetek Veled is.


Ezzel ezt le is zárnám.


Üdv.:

Péter

2014. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!