Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókereskedésbe ki lehet...

Autókereskedésbe ki lehet nyittatni az autókat amibe bele szeretnék ülni, de vételi szándék nélkül? Autókereskedők, ti mi gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Arra gondolta megyik nap végigjárom a kereskedéseket, és a legjobb kocsikba beülök, pl BMW, legújabb Mercedes, és megkérem a kereskedőt miután kinyitotta, hogy had indítsam be, és hadjon utánn kicsi egyedül hadd ismekedjek az autóval, addig kipróbálom a kapcsolókat, meg kíváncsi vagyok hogy működik az ülésszellőztetés, meg ilyen extrákat, kb 5-10 perc, meg zenét hallgatok benne.

De kipróbálni azért nem próbálnám ki, mert nem akarom az idejüket rabolni.



2016. jún. 25. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dolgoztam használtautó kerben. 4 évet. Semmi bunkóság nincs abban ha elhajtják a nyál csorgatókat. Amint bekerült valami ritkaság megjelentek a tesztpilóták. Mikor aznap az 5. 18éves friss jogsist hajtod el a 10-20-30-60 milliós géptől, akkor már te se lennél kedves. Értem mit akarsz. De senkinek nincs heti több órája, hogy pesztrálja a hozzád hasonlókat. Hidd el, marha könnyen meg lehet különböztetni a teszt pilótát a vásárlótól!
2016. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11.

Hát jól van akkor.

Honnan különbözteted meg, hogy milyen márkás a ruhája?

Engem akkor azért küldtek el, mert biciklivel mentem autókat nézni? Vagy ezen mi a ciki nem tudom.

Én lefürödtem mindig, tiszta ruhát vettem fel, nem a "gyárból" estem be autókat nézni.

De értem, én se örülnék neki ha dolgozok és valami fiatalabb jönne nézni mit csinálok meg kérdezősködne...

Azért jó neked hogy beülhettél bármelyik autóba...

2016. jún. 25. 22:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Én általában felújításra, vagy bontásra való autókat szoktam nézegetni és venni, de még azokat sem indítják be, csak ha komolyan jelzem a vételi szándékomat.

Ez a beülök és kapcsolgatom meg hallgatni akarom a zenét, igazi nyári szünetes kisiskolás ötlet.

2016. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, 2.0T motorral (Z20LEH) volt szerelve. 2005-ben vettem, 7 évig használtam, aztán eladtam. Szerettem nagyon. Komolyabb műszaki gondok nem voltak vele. Eddigre már km is volt benne, úgy gondoltam, hogy ideje fiatalítani és a 3 ajtó is már kevésnek bizonyult. :)

A fogyasztása szerintem teljesen korrekt volt egy ilyen motortól. Átlagban 9 liter környékén megállt. De mindig normál módon közlekedtem vele. Ha tapossa az ember, lényegesen többet is be tudott nyelni. Cserébe viszont volt erőtartalék rendesen. Mikor céges kocsikba átültem, ott kellett észnél lenni, hogy ne megszokásból előzzek.

2016. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Koaxk Ábel ***** válasza:

Egyszer régebben olvastam egy cikket talán totalcar-os volt, de erre már nem vennék mérget a pali bement strandpapucs short nadrág poló kombóval egy Ferrari szalonba mint gyanútlan érdeklődő.


A szalonba körbeugrálták elmentek tesztvezetni is meg minden. A végén leleplezte magát, hogy újságíró és megkérdezte az értékesítőt, hogy direkt slamposan jelent meg, hogy-hogy nem hajtották el?


A fickó azt mondta, ma már nem lehet csak a ruha alapján megállapítani, hogy kinek van pénze vagyis ki potenciális vevő.


Ezt amúgy én is tapasztaltam már, van 1-2 ismerősöm akiről meg nem mondaná egy laikus az öltözékéből, hogy tele van pénzel.


Szóval valahol értem is, hogy elhajtják a tesztpilótákat, de valahol egyben butaság is lenézni egy betérő érdeklődőt.

2016. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Butaság lenne elhajtani, mert sosem tudni, hogy ki az az álruhás királyfi. Viszont egy vérbeli eladó, már az első kérdésből megérzi, ennek a csávónak annyi pénze sincs, hogy gyalog haza menjen. Nem is beszélve, hogy amikor a srác, a luxusautóban fészkelődik, és készíti a szelfiket, akkor bizony jön a csúnya eladóbácsi és kidobja a szalonból.
2016. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!