Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kérnek már bocsánatot a...

Mikor kérnek már bocsánatot a homoszexuális emberektől?

Figyelt kérdés
A homofóbia még ma is ontja magából a középkori sötétséget. Boszorkányüldözésnek még a XX. században is ki voltak téve a homoszexuálisok. Mind a náci mind a kommunista diktatúrában üldözöttektől ideje lenne már bocsánatot kérni...
2011. márc. 4. 18:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 A kérdező kommentje:

"Nem adtal ra okot esetleg?"


Nem!


"Ha pedig oda megy, tudja, hogy mit vallal. "


Ez nem így van!

A gyülekezési jog mindenkit megillet és az államnak kötelessége megvédeni! Eddig elég rosszul csinálta, aki bűncselekményt követ el azt az államnak fel kell derítenie és meg kell büntetnie.


És nem a heterok mondják meg, hogy hogyan éljenek a melegek,

ha ezt valaki fel akarja vállalni,

ha ezt valaki ki akarja írni a hátára,

ha szivárvány zászlót akar tűzni a háza elé, akkor megteheti, tegye, és ezért semmi baja nem lehet!


EBBŐL IS EGYÉBKÉNT KIOLVASHATÓ, HOGY MILYEN ISZONYATOS ELNYOMÁSBAN ÉLNEK A MELEGEK MAGYARORSZÁGON, MINTHA EGY KIS DIKTATÚRA LENNE, PEDIG MÁR 20 ÉVE RENDSZERVÁLTÁS VOLT.

2011. márc. 7. 19:49
 92/103 anonim ***** válasza:
71%

Most nem azért hogy elnyomjalak meg mert homokos vagy hanem azért kiszedném a szemedet és ráraknám a po.fádra hogy lássad mit beszélsz!!

Szerintem már a 10oldalnál tartunk és kb arra jutottunk hogy ennyi emberből majmot csináltál,többek közt magadból is.nálunk még a cigányokat se dobálják nemhogy téglával még tojással se!de ha elmennék tüntetni azokért a krva pillangókért dehát hogy én pillangóval akarok nemi életet élni és nem lehet.azért nem lehet mert ki vagyok rekesztve meg el vagyok nyomva.Nem azért mert a k.rva biologia igy csinálta!Neeeeeeeeeeem!azért mert kirekesztenek.Még ha elmegyek tüntetni figyeld meg nekem áll föjjebb mert feleslegesen indulatokat szítottam pláne hogy nekem áll föjjebb hogy fejbe dobnak féltégléval!

**de hát miért**(ártatlanul)

Ki tud pillangóval sexelni?nem?azért nem mert el vagy nyomva menyünk pillexuális emberek és tüntessünk mert nem szeretkezhetünk pillangóval.natalántán a szúnyogosok is csatlakozhatnak de abból lehet hogy balhé lesz mert mi pillexuális emberek nem szeretjuk a zsunyszexuális embereket.

sok h:)lye velem együtt!Minek halgattok erre a selejtre?

2011. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 A kérdező kommentje:
jól megértetted a lényeget! gratulálok!
2011. márc. 7. 20:27
 94/103 anonim ***** válasza:
100%
20:17-es! Te nem vagy normális XD
2011. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
63%

cc milyen kérdés már? A normális melegekkel semmi bajom. A vonulgatós dívatb.zikat utálom. Mégis melyiktől kérjek bocsánatot?


Tipikus liberális kérdés... "ha melléd költözik egy koreai család akkor áthívnám-e őket?" Ez attól függ h normálisak-e vagy sem.


Tehát ha valaki normális homár, akkor lehet róla szó. De ha vonulgat--->>> megbotránkoztat akkor szó sem lehet róla.


Látott

már valaki pszichiátriai betegeket vonulgatni akik büszkék rá? (jah mert szerintem pszichológiai dolog, a legtöbbjüknek valami negatív élmény hatására alakult így a személyisége.)

2011. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
43%

Am nem teheti meg, mert nem egyedül él a világon. Nekem is vannak jogaim:) Ha valaki azt akarja csinálni amit akar vegyen egy lakatlan szigetet és hajrá. A társadalomban együtt élünk, hatással lehet/van rám az amit csinálnak(pl rosszullét) Nekem nem kötelességem eltűrni.

Különben is a liberalizmusod arra jó h az ember levetkőzze emberségét, ösztöneinek éljen úgy ahogy akar. Érdekes módon ha valaki egy kicsit pozitív irányban egyéniség, az már rögtön h.lye. Az nem szabadság h ha akarsz buta maradsz, hisz pont ez tesz korlátoltá,(ha semmit nem tudsz egy dologról, annak hatásiról, akkor a döntésed is korlátolt.)

2011. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
71%

"EBBŐL IS EGYÉBKÉNT KIOLVASHATÓ, HOGY MILYEN ISZONYATOS ELNYOMÁSBAN ÉLNEK A MELEGEK MAGYARORSZÁGON, MINTHA EGY KIS DIKTATÚRA LENNE, PEDIG MÁR 20 ÉVE RENDSZERVÁLTÁS VOLT."


ad1: fingod sincs az iszonyatos elnyomás fogalmáról(szavazhatnak van szólásszabadságuk stb)

ad2: módszer és nem rendszerváltás volt. (1párt rendszerből a 2pártrendszerbe)

ad3:ne várd h a többség tolerálja a kisebbség hőzöngését.

2011. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 A kérdező kommentje:

"van szólásszabadságuk stb"


meg akarják szabni, hogy hogyan vonuljanak fel, meg akarják nekik szabni az emberek, hogy mennyire lehetnek önmaguk, mennyire kell úgy viselkedniük,a melegeknek mint egy heteroszexuális férfinek, a leszbikusoknak, mint heteroszexuális nőknek, a transzvesztiták már nem is vonultak. Ez elnyomás-

2011. márc. 8. 14:04
 99/103 anonim ***** válasza:
48%

Ha rabszolga vagy, ha magyarul mersz megszólalni megvernek, stb ez az igazi elnyomás. A társadalmi normáknak való megfelelés nem elnyomás. Ez elvárás. Márpedig az nem társadalmi norma h tangában táncolgatnak és nyalják falják egymást a kamionokon.(persze ez a budapest parádékra is igaz)


Am ha a száguldozók sem vonulgatnak mert őket elnyomják azzal h nem repeszthetnek 200-al a körúton. Pedig szegények milyen elnyomásban élnek. Mások mondják meg h hogy vezessenek. Persze ez egy kisarkított példa de a lényeg ugyanaz. Sosem fog ilyen szempontból megvalósulni a szabadság, mert nem is szabadság hanem h..ség, provokáció stb.

2011. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy nyilvános helyen botrányosan viselkedem,akkor számíthatok rá,hogy pofán vágnak.Ez van,törvény ide vagy oda.Azt pedig,hogy mi számít botrányosnak,nem határozható meg törvényekkel.
2011. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!