Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kérnek már bocsánatot a...

Mikor kérnek már bocsánatot a homoszexuális emberektől?

Figyelt kérdés
A homofóbia még ma is ontja magából a középkori sötétséget. Boszorkányüldözésnek még a XX. században is ki voltak téve a homoszexuálisok. Mind a náci mind a kommunista diktatúrában üldözöttektől ideje lenne már bocsánatot kérni...
2011. márc. 4. 18:14
 51/103 anonim ***** válasza:
48%

Készültem erre a kérdésre!

Nem tudom érted e a problémát!A válasz megírásának időpontja: ma 15:29

az hogy valaki elveszti a heréjét és nem tud gyereket csinálni az szerintem abba a kategóriába tartozik hogy valaki önhibáján kívül(Esetleg igy is született hogy nem lehet gyereke) esetleg önhibájából(végül is ő ül be a kocsiba mi lett volna ha nem ül be...) nem lehet gyereke.

De az ha ő már kanyarból hátat fordít az Életnek és a halál(nem is akar normális formában sajátot)választja azt minden NORMÁLIS ember elítéli!

2011. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 A kérdező kommentje:
"Mert mutogatjak magukat. " persze, ideológiát le lehet gyártani bármire, hogy miért kell megtámadni, kiközösíteni, ezzel szemben - A GYÜLEKEZÉSI JOG ALKOTMÁNYOS ALAPJOG MINDEN, MINDEN, MINDEN ÁLLAMPOLGÁRT MEGILLET, azokat is akik nem szimpatikusak.
2011. márc. 7. 15:57
 53/103 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:46

Hát akkor mégegyszer utoljára:

ITT NEM EGYÉNEKRŐL HANEM ÖSSZESSÉGRŐL VAN SZÓ!

Az hogy Egy valaki feltalál valami gyógyszert az nem jelenti azt hogy az összes homokost áldani kéne mert hát fuuuu kitalált egy gyógyszert ami életet ment.

Egyénenként lehetnek értékesek,esetleg fontosak is és itt nem is arról van szó hogy egymagukban mit tesznek.Összességben arról hogy mit nem tesznek.

Na jó tegyük fel a kedvedért csak hogy örüjjééé:

Haldoklom(hű de jó)!jön egy homokos és kitalál valami gyógyszert amit beveszek és elmúlik.Újságcikk lesz belőle,híres lesz hogy ő homokos létére milyen csodát művelt,utánozzuk mi is legyünk homokosak és találjunk fel gyógyszert ami életet ment!mindeféle betegségre kitalálnak majd gyógyszereket mindenfélét le lehet majd győzni de az öregséget nem.Így majd szép lassan elfogynak mert nem lesz utánpótlás,akinek majd adogassák a gyógyszereket.akkor hol itt hosszútávon az élet támogatása.Életmentő gyógyzser de az ő világukban mégis kinek adják be?

Ennyi.

Ha valaki kitalál valamit akkor miért nem mondják mondjuk azt hogy feltalálta ÉÉÉÉÉsss.... fehér.....Feltalálta ÉÉÉééésss...hetero....

csak ezeket a tulajdonságokat emelik ki valamiért.....:O

Szeretek túlozni de itt a herelevágós is durva példa volt!

2011. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
100%

15:57: nem azt mondtam, hogy a melegek nem szimpatikusak, mert en nem ilyen alapjan itelem meg az embert, de hogy mutatnak peldat egy ilyen felvonulason?? Miert nem azt mutatjak meg, hogy mit tudnak adni ennek a vilagnak?


Nezd meg, ott van pl. Freddy Mercury. Senkit a vilagon nem erdekel, hogy meleg volt, nem ismerek olyan embert, aki nem azt mondana, hogy a vilag egyik legjobb enekese, zenesze, aki valaha is elt. Mindenki felulemelkedik azon, hogy meleg, a homofobok is az enekest lattak benne, nem a meleget. Miert? Mert nem annyi volt a karrierje, hogy verte magat ra, hogy meleg, igy nem erre emlekeznek az emberek.


Szerinted ezzel a felvonulgatassal mit ernek el a melegek? Azt, hogy a nem felvonulo melegeket tobb atrocitas eri, ok szegyenkeznek a felvonulok miatt.

2011. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
77%
Meg azt nem erted kerdezo, hogy a szexualitas maganugy es epp ez bantja az emberek csoret...mit kell olyat mutogatni, ami 2 emberre tartozik a 4 fal kozott? Szerinted en barkinek emlegetem, hogy kivel, mikor es hogyan?
2011. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:

ma 16:03

Én pont,hogy az egyént nézem! Gyógyszerfeltalálós példa.

Te pont,hogy összeségében mondod:életellenes!

Szóval sántít a példád!

rengeteg híres meleg van,akiről nem is tudtam,hogy az!

Valószínűleg a gyógyszerfeltalálónál sem reklámoznák a nemi identitását! A többi viccesnek vélt gyermeteg szövegelés,gondolom az elbagatelizálás szándékaként született!

2011. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 A kérdező kommentje:

A szexualitás magánügy,

de a felvonulás nem arról szól.


Hanem arról, hogy az LMBT emberek is egyenjogúak!


Nem azt kell elfogadni, hogy mit csinálnak otthon,

hanem azt, hogy nem érheti őket semmiféle hátrány.


(s 2007- óta életükre törnek neonácik azért mert ki mernek állni a jogaikért)

2011. márc. 7. 16:16
 58/103 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már magánügy a szexualitásuk??Nem azért álltok/állnak oda hogy mutogattak rájuk álltalános iskolában mert nem divatosan öltöznek, hanem azért állnak oda hogy fogadják el azt hogy ők magyarul mondva kit visznek az ágyukba.Itt ponthogy arról van szó hogy fogadják el az ő nemi identitásukat.Nem azért mások hogyan áll a hajuk,hanem azért mások hogy milyen szexuállis beállítottságúak.És hova tűnik a magánügy?

16:13 szerintem mi egyről beszélünk csak inkább a másik oldalra állsz!Ha az egyén mutat fel valamit nem azt nézik hogy hova való de meg szokták említeni,de mivel nagyon véded őket miközben te is támadod(!) ezért irtam ezt az eltúlzott példát!A tüntetésekről meg a nemiségekről van szó itt nem lehet az egyént nézni.Ha olyn egye fene védem én az egyént is de nem azért mert homokos hanem igenis letett az asztalra valamit!De ezek mit tesznek le hogy bocsánatot kérjen bárki is?Semmit!Csak védekeznek hogy ne bántsuk őket azért mert egyik fazzopó védi a másik fazzopót és hát ez nem a nemiségről szól.

Teszem azt feltalálók nem mennek tüntenti pedig olyen is van hogy feltalálnak valami tényleg hasznosat és nem ismerik el őket.háttérbe vannak szorítva és nem mennek tüntetni hogy én ezt feltaláltam és ki vagyok téve....

szerintem a homokosok hiányolják a boszorkányüldözéseket mert akkor ki voltak téve most meg ők teszik ki magukat mindenféle közröhej vagy éppen közbotránkozás tárgyának.

2011. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
32%

Sok válaszoló is ontja magából az igazságtalan rosszindulatot.

A melegek ugyanúgy normális emberi lények, mint a heterók. Ez ugyanúgy vonatkozik a leszbikusokra is. Nem tehetnek róla, hogy azok lettek, de próbálnak boldogan élni, ahogy bárki más. Ez nem emberi tulajdonság, az állatoktól hoztuk át. A természetnek meg van rá az oka, direkt fejlesztette ki. (Mellesleg a növényeknél is van homoszexualitás.)

Egyébként a melegek többsége nem is jár felvonulásra, mert tudják, hogy nincs a javukra. Nem kéne a beöltözős felvonulókról általánosítani.

Más: az egy undorító dolog, mikor a melegekkel pusztán csak azért ellenséges valaki, mert melegek és ennyi. "Szokványostól" eltérő nemi identitás helyett ez az, ami egy elviselhetetlen, undorító, és tolerálhatatlan viselkedés, ha nincs rá megfelelő indok. A szóban forgó "probléma" nem megfelelő. Egy meleg ugyanúgy lehet hátsó szándék nélküli haverja egy heterónak, mint másik heteró, miközben nemi identitástól függetlenül, "keveredve" léteznek jó és gonosz emberek. Nem azzal kéne foglalkozni, hogy "ez meleg, fúj", hanem azzal, hogy tett-e valami rosszat az életben, illetve nekem ártott-e. Ha nem ártott, akkor hagyjam békén, semmi közöm hozzá. Ha segített, akkor esetleg meg is hálálhatom. Az ilyen értékeket kéne figyelni. Mellékesen: nagyon sok meleg tett már le szép értékeket a világtörténelem során.

2011. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
35%

"(Mellesleg a növényeknél is van homoszexualitás.) "


Ezt részleteznéd? :D Miközben a növényeknél nemek sincsenek :D Ülj le fiam egyes :D

2011. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!