Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kérnek már bocsánatot a...

Mikor kérnek már bocsánatot a homoszexuális emberektől?

Figyelt kérdés
A homofóbia még ma is ontja magából a középkori sötétséget. Boszorkányüldözésnek még a XX. században is ki voltak téve a homoszexuálisok. Mind a náci mind a kommunista diktatúrában üldözöttektől ideje lenne már bocsánatot kérni...
2011. márc. 4. 18:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
79%

Itt nem nagyon lesz bocsánatkérés.

Amúgy tényleg unalmas már ez a téma!

2011. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
82%

"Szóval az én teóriám,az,hogy mindenkiben ott van,minden ,csak kérdés ,hogy melyik korban melyik tör felszínre ,melyik lesz eléág trendi ahhoz,hogy elragadja a többség tudatá,befolyásolja,magamellé állítsa!"


Nem tudom ki hogy van vele de én teszek rá hogy melyik trendi meg melyik nem, nekem az számít hogy melyik fér bele az én értékrendembe. Én nem a tömeget követem, hanem a saját elveimet.

2011. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim válasza:
81%
mellesleg a kérdés nem az hogy ki szereti a melegeket és ki nem szereti a melegeket, mert spec nekem is herótom van tőlük és a gondolatukat sem szeretem, de ha tölük nem kell bocsánatot kérni akkor a zsidóktól miért kell folyamatosan???!
2011. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 A kérdező kommentje:

"""""És mikor vonulnak rendőri felügyelet nélkül, hogy ne az én adóforintjaimból védjék a fartúrókat?"""""


Az a neonácik miatt van, akik megdobálják a melegeket!


""""Ja még az ő hibájuk, hogy kővel dobálják és összeverik őket...""""""


Nem az ő hibájuk, de persze a neonácik meg tudják indokolni, hogy kit miért gyűlölnek.

2011. márc. 4. 18:51
 15/103 anonim ***** válasza:
61%

ma 18:43

Ez aranyos,de nem véletlenül létezik az a szó,hogy :trendi,tömmeghipnózis,nép,nemzet,emberek,divat,stílus irányzat stb... Ezek mind önmeghatározások,amikhez sokan tartozni akarnak:politikai pártok,rocker,diszkós,alter,művész,vallás stb... Valamelyikhez biztos te is közelebb állsz,max az nem ma a trendi,hanem régen vagy késöbb lesz az!!

2011. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 A kérdező kommentje:

Sverdans te csak 53% ban írsz hasznos hozzászólásokat,

ha unod, akkor ne írj ide

2011. márc. 4. 18:52
 17/103 anonim ***** válasza:
69%

ma 18:47

Nem kell bocsánatot kéni senkitől! Ha te önhatározásból bocsánatot akarszkéni bárkitől,bármi miatt,akár jogos,akár nem,akár van értelme,akár nincs,JOGOD VAN HOZZÁ!

2011. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 doboszoli ***** válasza:
62%

Milyen bocsánatkérésről beszélsz ember?

Szabadon gyakorolhatják a "vallásukat", csak nem kellene rá büszkének is lenniük.

Vegyék már észre, hogy nem ők a többség által elfogadott "normális" életvitelű emberek, és köcsögöljönek csöndben.

Jó, hogy nem nekem kell szégyellnem, hogy a nőket szeretem.

Ilyet ki is találni.......

2011. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
44%

"Sverdans te csak 53% ban írsz hasznos hozzászólásokat,"

-Mit zsámít ez?

-Többek között ,azért ,mert a hungaristák(tudod ők,homofóbok is) lepontozták,mikor kisé primitív stílusban nekik esett!

-Jó ne írjon ide,de akkor ennyi erővel:TE SE VONULGASS!

2011. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 A kérdező kommentje:

18:53 hmmmm azért vannak olyan dolgok amikért az állam bocsánatot szokott kérni!


a Holocaust áldozataiért

a Kommunizmus áldozataiért


Nem értem, ha ma ilyen erős a homofóbia, be kellene vezetni, hogy a homoszexuális emberektől is bocsánatot kell kérni!

A Holocaust során őket is haláltáborokba vitték

rózsaszín csillagot kellett viselni.

Garcia Lorcat is megölték az elmebeteg Spanyol nácik!

A kommunizmus során is üldözték őket!

2011. márc. 4. 19:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!